Pozice Pětky v DVB-T vypnuta. Na satelitu zatím zůstala
| redakce | tisk
V celoplošné distribuci DVB-T multiplex 3 společnosti Czech Digital Group (CDG) byla vypnuta programová pozice bývalé české zábavní televize Pětka. Ta skončila začátkem tohoto měsíce.
Uvolnila se tím datová kapacita pro případný další program.
Televize Pětka vysílala také přes satelit Astra 3B (23,5°E). Její programová pozice je stále v provozu. Očekává se, že i zde bude pozice časem vypnuta a nahrazena novým programem.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Případ s koncem
20:00 John Chisum
20:20 Policie Modrava II (4)
20:15 Indiana Jones a nástroj osudu
20:10 Hrabě Monte Christo (3)
20:05 Katie Fforde: Maják s vyhlídkou
20:30 Srdcia
20:10 Budujeme Slovensko III
20:30 Horná Dolná VII. (3)
20:20 Anton Špelec, ostrostřelec