Quantcast
Konference Radiokomunikace

Ukrajinský kanál HOKEJ od pondělí jako XSPORT

| redakce | tisk

V pondělí 10.6.2013 se televizním divákům představí ukrajinský kanál HOKEJ v nové podobě. Stanice bude rebrandována na XSPORT a zároveň se rozšíří o další sportovní disciplíny.

Souhlas na přejmenování televize HOKEJ na XSPORT získal provozovatel Totveld na posledním zasedání místního regulátora 28.5.2013.

"Po půldruhém roce kanálu Hokej jsme zaznamenali velký zájem ukrajinských diváků o sport jako o celek a o fakt, že některé televizní stanice odmítají vysílat sportovní zpravodajství a sportovní přenosy se vysílají poněkud omezeně. Poptávka po takovém obsahu existuje," vysvětlil Jurij Gromnitskiy. Proto bylo rozhodnuto rozšířit obsah stanice o další sporty. Vedle hokeje se mohou diváci televize HOKEJ těšit na tenis a atletiku ale už pod novým názvem stanice XSPORT.

XSPORT odvysílá přímé přenosy play-off o Stanley Cup a také prestižní a nejstarší tenisový turnaj Wimbledon a atletiku Diamond League, která startuje 10.6.2013.

Kanál XSPORT se zaměří stejně jako jeho předchůdce HOKEJ na aktivní publikum pro které je sport životním stylem. Cílovou skupinou budou muži ve věku od 21 do 55 let.

XSPORT bude vysílat v DVB-T2 multiplexu Zeonbud na Ukrajině a také přes satelit Amos 3 4°W) na pozici po stanici HOKEJ.

zdroj: bighockey.ua, telesat-news.net

Reklama
Vybrané články