Quantcast

Discovery může používat slovo History v názvu stanice

| redakce | tiskobrázek k článku: Discovery může používat slovo History v názvu stanice

Discovery může používat slovo History v názvu své stanice Rozhodl o tom Nejvyšší soud Anglie a Walesu v řízení zahájeném AETN UK proti Discovery Communications Europe kvůli značce Discovery History.

Základy na žalobce se vyšplhaly na zhruba 2 miliony liber a náklady žalovaného asi na 1 milion liber, tedy celkově 3 miliony liber.

Discovery History byl spuštěn jako Discovery Knowledge v listopadu 2010. O tři roky později změnila název. To se nelíbilo AETN UK (A+E Networks), která na britském trhu provozuje kanál s názvem History.

AETN argumentoval, že název Discovery History si budou diváci chybně spojovat se stanicí History.

Připomeňme, že aktivním bojovníkem za značku Sky (Nebe) je britský mediální gigant BSkyB. Bojuje proti společnosti M7 Group, která provozuje platformu Skylink, právě kvůli Sky v názvu služby.

zdroj: satkurier.pl, broadbandTV news





Reklama




Vybrané články