Široká nabídka DVB-T antén

Václav Upír Krejčí pro CS mini a CS film TV

| redakce | tisk

CS mini TV, jejíž vysílání od šesté ráno do dvanácti odpoledne předchází vysílání televize českých a slovenských filmů CS film TV, nabídne od 8. září tohoto roku paParádu Václava „Upíra“ Krejčího. Jde o moderovanou dětskou TV show, ve které kromě něj vystupují další známí herci a umělci.

A to především takoví, kteří mají dlouholeté zkušenosti s živým dětským publikem, umí ho oslovit a nenásilnou a přesvědčivou formou mu sdělit podstatné, zvláště výchovné skutečnosti.

Václav Upír Krejčí pro CS mini a CS film TV
▲ Václav Upír Krejčí pro CS mini a CS film TV

Jsem si jist, že paParáda, osvědčený pořad osvědčeného komika, herce a mima, přitáhne k obrazovce nejen děti, ale i řadu dospělých. Už proto, že značka „Upír Krejčí“ je zárukou kultivované a nenásilné zábavy, která má vysokou kvalitu. Rozhodně nepůjde o vymývání dětských mozečků, jako je tomu v řadě jiných komerčních pořadů,“ uvádí Jan Jurka z Československé filmové společnosti, která CS mini a CS film TV provozuje.

CS mini nabízí to nejlepší z české a slovenské animované i hrané tvorby pro děti, a proto jsem pyšný na to, že v případě dětské show padla volba právě na paParádu. Možná proto, že dětem bych nechtěl přes obrazovku nabídnout nic, co bych nenabídl vlastním,“ podotýká v této souvislosti Václav „Upír“ Krejčí.

Přes šedesát dílů paParády se bude exkluzivně vysílat na CS mini TV dvakrát týdně, v úterý a ve čtvrtek, vždy od 8.00 hod.

Václav „Upír“ Krejčí je komik, herec, moderátor, spisovatel, textař, dramaturg a scenárista. Patří mezi zakládající členy Mimtria, spolupracuje s různými divadelními scénami a vystupuje v zájezdových divadelních pořadech jak pro děti, tak pro dospělé. Provozuje i vlastní televizní studio (http://www.upir.eu/).

CS mini TV je první ryze domácí televizní stanice určená především dětem od čtyř do čtrnácti let. Soustřeďuje se na českou a slovenskou dětskou televizní a filmovou tvorbu uplynulých desetiletí. Je rovněž producentem a koproducentem řady nových dětských seriálů a pořadů. Za všechny lze připomenout šestadvacetidílný animovaný seriál Staré pověsti české. Vysílá denně ve všech významných českých a slovenských kabelových, satelitních a IPTV televizních sítích (www.csmini.cz).

zdroj: ČSFS