Quantcast

Podzimní novinky ve vysílání E!

| redakce | tisk

Září je měsícem módy - nových módních trendů, módních týdnů po celém světě a za tím vším stojí velká dřina, ať již módních návrhářů, stylistů či blogerek. Hollywoodská televize E! Entertainment TV vám exkluzivně přináší nové řady úspěšných a oblíbených pořadů právě na toto téma.

Pořady, které nikde jinde neuvidíte! Nenechte si ujít žhavé novinky na E!

Podzimní novinky ve vysílání E!
▲ Podzimní novinky ve vysílání E!

MÓDNÍ BLOGERKY
2. řada od 12. září každou sobotu ve 20:00 hod.

V jednotlivých dílech se budou top blogerky Amanda Shadforth, Nadia Fairfax, Kate Waterhouse, Sara Donaldson a Zanita Whittington účastnit nejvýznamnějších módních akcí po celém světě včetně návštěvy zákulisí Fashion Weeku v Sydney. Každá má svůj vlastní styl, brand a zájmy a každá se prezentuje jinak. Jedno však mají společné, dělají to, co milují a dělají to na jedničku!
Móda nikdy nespí, alespoň ne pro tyhle holky. Móda je o kreativitě a přináší umění a radost do jejich každodenního života. Být v popředí módy a ojedinělého životního stylu však neznamená jen první řady a přehlídková mola. Módní blogerky nás nechají nahlédnout i do svých soukromých životů a podělí se o to, jaké to je, když je někdo žádaný 24 hodin denně. Se svou vytrvalostí, pečlivostí a láskou k tomu, co dělají, jsou tyto ženy opravdovou inspirací pro všechny začínající blogery a blogerky.

HOUSE OF DVF
2. řada od 18. září každý pátek ve 20:00 hod.
Světoznámá módní návhrářka Diane von Furstenberg (DVF), která se proslavila svým ikonickým modelem zavinovacích šatů, patří mezi nejmocnější ženy módního světa, a její módní značka DVF jsou dlouhá léta symbolem nezávislosti, ženské síly a sebejistoty. Diane nyní v roli mentorky dává možnost 7 kandidátkám, z nové generace tvrdě pracujících mladých žen, se posunout v jejich kariérách o stupeň dál.
Kandidátky budou mít příležitost ji oslnit, nahlédnout do jejího impéria a pracovat po dobu několika týdnů po boku jejího týmu v módním domě DVF přímo na Manhattanu. Budou mít šanci se spolupodílet na organizaci předávání DVF Awards, na přípravách tiskové konference nebo módní přehlídky, na které se představí nová kolekce DVF Jaro 2016 během Týdne módy. Jen ta nejlepší se stane tváří značky DVF, kterou bude reprezentovat po celém světě.

E! ŽIVĚ Z ČERVENÉHO KOBERCE: EMMY 2015
20. září v 00:00 hod. exkluzivně na televizní stanici E! si můžete vychutnat přímý přenos z příchodu hvězd na červený koberec při příležitosti předávání dlouho očekávaných televizních cen Emmy 2015.
Tým moderátorů v čele s Ryanem Seacrestem a Giulianou Rancic vám zprostředkuje jedinečný přehled, co se na červeném koberci bude dít, jaké róby si hvězdy oblékli tentokrát, jak se na tento večer připravovali a s jakými pocity přicházeli. Těšit se můžete na celou řadu rozhovorů s největšími světovými celebritami a díky 20 kamerám rozmístěným po červeném koberci i na spoustu módních detailů!

DRŽTE KROK S KARDASHIANS
Nové díly od 27. září každou neděli ve 20:00 hod.
Celosvětově nejznámější US reality rodina přichází s novými díly, ve kterých se můžete těšit na exkluzivní podívanou do soukromí životů Kim Kardashian a jejích sourozenců. Kourtney porodila své třetí dítě, Kim je v radostném očekávání druhého a kariéra Kendall se rozběhla na plné obrátky. Cait Jennerová se konečně představila světu. Jaký to má vliv na rodinné vztahy a čím si její členové prochází? Nenechte si ujít spoustu dramatických momentů, glamour, smíchu a slz, když se rodina navzájem podporuje v dobrém i zlém.

DASH DOLLS
Zbrusu nový pořad od 25. října každou neděli ve 20:00 hod.
Kim, Kourtney a Khloé Kardashianovy otevřely své vlastní módní butiky nazvané D-A-S-H. Nyní mají diváci možnost sledovat mladé, sexy asistentky těchto butiků, které si užívají života naplno, zatímco reprezentují značku Kardashian. Jak zvládá tato nová generace mladých slečen svůj hektický pracovní život ruku v ruce se zábavou? A jak se svých rolí manažerek butiku zhostí nejlepší kamarádka Khloé, Maliku Haqqovou a její dvojče Khadijah Haqqovou?

zdroj: E!

Reklama
Vybrané články