Široká nabídka DVB-T antén

Fajnrock TV od listopadu jako Slušnej kanál

| redakce | tiskobrázek k článku: Fajnrock TV od listopadu jako Slušnej kanál

V neděli 1. listopadu 2015 bude stanice Fajnrock TV oficiálně přejmenována na název Slušnej kanál TV. Změnu názvu povolila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na jednom z dřívějších zasedání.

Jedním z důvodů přejmenování stanice je spor ohledně užívání názvu Fajnrock TV se zakladatelem projektu Fajn rock music. Delší dobu tak probíhá postupná migrace na nový název Slušnej kanál, která bude dokončena již tuto neděli 1.11.2015.

"V českém mediálním rybníčku je slovo FAJN často provázáno s rockem a různými hudebními projekty, se kterými NECHCEME být spojováni. Naše televize je jiná - drzá, moderní a inovativní a přesto ctí rockové stálice. Vzhledem k tomu, že se televize propojila s uznávaným hudebním magazínem ROCK&POP, nabízíme maximální prostor mladým českým i zahraničním kapelám, které ostatní televize a potažmo rádia plošně ignorují a sabotují. Chcete vidět svůj videoklip v naší televizi? Pokud je kvalitně natočený, zařadíme vás do vysílání. Budete vidět a slyšet, naše televize má prostor pro všechny, kteří umí hrát. A samozřejmě se budeme držet nadále našeho dosavadního claimu, nyní už názvu - SLUŠNEJ KANÁL!," uvádí programový ředitel Jan Kinšt.

Kanál Fajnrock TV (Slušnej kanál TV) je k dispozici v nabídkách kabelových operátorů UPC, Satt TV, T-systems/Pragonet, Magnalink, Edera, Dragon Int., Select Systém, Sat-an, Catr, Jon, HD Signal Moravia, Tesatel SK, Grape CS, Antik SK a v Praze a okolí také přes digitální pozemní vysílače Praha Strahov, Ládví a Zelený pruh v rámci DVB-T multiplexu RS4 (Regionální síť 4) na K46.