Quantcast

freeSAT a speciální adventní kalendář na Facebooku

| redakce | tiskobrázek k článku: freeSAT a speciální adventní kalendář na Facebooku

Poskytovatel satelitních televizních služeb freeSAT ve spolupráci s dodavateli programové skladby před Vánoci připravili neobvyklou soutěž navázanou na adventní kalendář.

Diváci, kteří se budou chtít hry zúčastnit, budou mít příležitost každý den získat speciální dárek. K účasti je potřeba každý den od 1. do 26. prosince odpovědět na otázku vztahující se k jednomu z oblíbených kanálů, která bude zveřejněná na facebookové stránce freeSAT - pro Českou republiku na adrese https://www.facebook.com/freeSATtvCZ/ a pro Slovensko na adrese https://www.facebook.com/freeSATtvSK.

Denně zveřejňované různorodé kvízy se vztahují k vysílání kanálů NatGeo, TV Paprika, Minimax, Cartoon Network, AMC, AXN, Discovery, TLC a FilmBox. Losování cen poskytnutých jednotlivými kanály proběhne týden po každém kole soutěže z výherců, kteří správně odpověděli na soutěžní otázky.

Účastník, který bude mít největší štěstí a získá hlavní cenu, oslaví Nový rok jako novopečený majitel bundy Direct Alpine, jež do soutěže věnoval kanál National Geographic. Začněte přípravy na svátky se svými oblíbenými programy a otevírejte okénka předvánočního kalendáře s freeSATem!

zdroj: UPC

Reklama
Vybrané články