Quantcast

Nova uvede seriál Drazí sousedé již 9. března

| redakce | tisk

Skupina Nova představila na lednové tiskové konferenci hlavní programové pilíře pro jaro 2016, mezi nimi i několik novinek. Komediální drama Drazí sousedé diváci poprvé uvidí ve středu 9. března, na úvodní díl zábavné show Tvoje tvář má známý hlas se mohou těšit v sobotu 26. března.

Netradiční příběh komediálního dramatu Drazí sousedé se odehrává ve vesničce Vlkov na okraji národního parku. Hlavními hrdiny jsou strážce parku Honza (Tomáš Novotný) a lékařka Kateřina (Lenka Zahradnická), která se kvůli poslední vůli svého dědečka do vesnice přistěhuje z města.

Nova uvede seriál Drazí sousedé již 9. března
▲ Nova uvede seriál Drazí sousedé již 9. března

Dědeček Alois (Jan Tříska), který strávil posledních dvacet let svého života jako samotář, odkázal 30 milionů korun svým vnoučatům Kateřině, Tomášovi (Petr Buchta) a Filipovi (Štěpán Benoni) pod podmínkou, že budou po dobu jednoho roku žít v jeho zpustlém domě. V případě, že tak neučiní, peníze propadnou obci. Diváky čeká napínavý příběh boje vnoučat s vesnicí o milionové dědictví plný humoru, životních zvratů i lásky a přátelství. Seriál Drazí sousedé uvidí diváci každé pondělí a středu od 20.20 na TV Nova. Úvodní díl seriálu uvede TV Nova ve středu 9. března.

Nova uvede seriál Drazí sousedé již 9. března
▲ Nova uvede seriál Drazí sousedé již 9. března

Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Iva Pazderková, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus se každý týden představí divákům ve zbrusu nové zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a zkušených učitelů zpěvu, tance a herectví, se představí v netradičních rolích velkých osobností světové i české populární hudby.

Profesionální tým vynaloží veškeré své úsilí, aby účinkující vypadali přesně jako legendární umělci, které mají soutěžící představovat. A k tomu všemu musí zpívat naživo! Výkony hvězdných soutěžících hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová a čtvrtým porotcem bude v každé epizodě jiná hostující osobnost. Show plnou humoru a dobré nálady provede herec Ondřej Sokol. Zábavnou show Tvoje tvář má známý hlas mohou diváci TV Nova sledovat každou sobotu od 26. března.

zdroj: Nova

Reklama
Vybrané články