Široká nabídka DVB-T antén

Eurosport rozšiřuje svou digitální nabídku o badminton

| redakce | Tisk

Eurosport a Světová federace badmintonu uzavřely dohodu o vysílání nejvýznamnějších badmintonových turnajů včetně mistrovství světa na internetovém přehrávači Eurosport Player v letech 2016 a 2017.

Vysílání na Eurosport Playeru odstartuje již 5. března turnajem Yonex German Open. Fanoušci badmintonu uvidí v akci nejlepší světové hráče včetně světových jedniček Číňana Čchen Lunga a Španělky Carolíny Marínové.

Generální ředitel Eurosportu Peter Hutton: „Badminton je velmi populární olympijský sport s fanoušky po celém světě, kteří si přejí vidět své sportovní hrdiny na největších světových turnajích. Eurosport Player je ideální platformou, neboť na něm je možné sledovat sportovní akce kdykoli a na jakémkoli zařízení. Dnešní oznámení o partnerství se Světovou federací badmintonu opět posiluje naše odhodlání investovat do co nejlepšího obsahu a vysílání na všech platformách.“

Eurosport Player bude vysílat následující soutěže:

- 2016 Thomas Cup (MS družstev mužů)
- 2016 Uber Cup (MS družstev žen)
- 2017 Mistrovství světa
- 2017 Sudirman Cup (MS smíšených družstev)
- 2016 a 2017 World Superseries
- 2016 a 2017 Grand Prix Gold Series

Eurosport poskytuje přes Eurosport Player neomezený přístup ke svému vysílání a navíc bonusové kanály. Eurosport Player je přístupný nejen na PC, ale také na tabletech, mobilních telefonech i chytrých televizích. Badmintonové turnaje budou pouze v anglickém jazyce.

Přístup na Eurosport Player: http://www.eurosportplayer.com/

zdroj: Eurosport