Široká nabídka DVB-T antén

True Crime od 22. března ve Velké Británii

| redakce | Tiskobrázek k článku: True Crime od 22. března ve Velké Británii

Sony Pictures Television připravuje pro diváky ve Velké Británii nový kanál s krimi tématikou. Nová stanice s názvem True Crime odstartuje 22.3.2016 a bude šířena na 60. pozici v pozemní televizi Freeview, na 185. pozici ve Sky UK a na 143. pozici v satelitní nabídce Freesat UK.

Vysílání True Crime nebude kódováno.

Kanál bude vysílat historii trestné činnosti, detektivní příběhy a příklady porušení zákona na základě faktů v kontextu dokumentů a seriálů. Mezi nimi najdou diváci například "Deadly Women", "Crime 360", "The Devil You Know" a "The 9/11 Faker". Dále se v programu True Crime objeví "Caught on Camera", "Dog the Bounty Hunter" a "Paternity Court".

True Crime bude nejnovějším přírůstkem v rodině "True" kanálů - vedle True Entertainment (a +1), True Movies 1, True Movies 2 a True Drama. Vedle nich SPT nabízí ve Velké Británii zábavní stanice: SET (Sony Entertainment TV), Sony Movie Channel, Movies 4 Men i Movie Mix, hudební: Chart Show TV, Chart Show Dance, The Vault, Scuzz, Flava, Starz TV a dětské: Pop, Tiny Pop, PopGirl i Kix. Dříve operátor provozoval i hudební stanici Bliss, která koncem roku 2015 ukončila své vysílání.

Portfolio Sony Pictures Television obsahuje 150 kanálů (včetně lokálních verzí) ve 178 zemích. Programy přijímá 1,3 miliarda domácností po celém světě.

Program True Crime bude dostupný v základní verzi a rovněž i s hodinovým časovým posunem +1. Obě verze již testují na satelitech Astra 2F a Astra 2E v britském svazku. Příjem nových FTA programů bude proto komplikovaný a možný na parabolách velkých rozměrů.

technické parametry - True Crime:

• Astra 2F (28,2°E), freq. 11,307 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 2/3, DVB-S/QPSK, FTA

technické parametry - True Crime +1:

• Astra 2E (28,2°E), freq. 11,385 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 2/3, DVB-S/QPSK, FTA

zdroj: satkurier.pl