Ve středu 22.6. výluka vysílače Frýdek-Místek
| redakce | tiskVe středu 22. 6. 2016 proběhne plánovaná výluka TV vysílání z vysílače Frýdek-Místek/Lysá hora. Potrvá od 6.00 do 15.00 hodin. Z vysílače Frýdek-Místek/Lysá hora nebude aktuálně vysílat veřejnoprávní multiplex 1 České televize, multiplex 2 s programy televizí Nova, Prima a TV Barrandov.
Výluka televizního vysílání z vysílače Frýdek-Místek/Lysá hora se dotkne pouze těch diváků, kteří přijímají signál právě z tohoto vysílače. Diváků, kteří přijímají signál z okolních vysílačů Zlín/Tlustá hora a Ostrava/Hošťálkovice, které rovněž pokrývají určité oblasti moravskoslezského kraje, se výluka netýká.
Při plánované výluce bude provedena pravidelná kontrola vysílače, anténních systémů, údržba energetiky a vysílací technologie.
zdroj: ČRa
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Modrá krev III: Strachwitzové
20:20 Extrémní proměny Slovensko
20:15 Kamarádi (101)
20:10 Strážmistr Topinka (3)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy vo Verdone
21:00 Pohľady na budúcnosť (2/4)
20:30 Na nože IV.
20:20 Miluji Slovensko