Quantcast

JOJ Cinema bude od srpna ve spolupráci s Atmedia měřená

| redakce | tisk

Mediální zastupitelství Atmedia začleňuje do svého portfolia filmovou stanici JOJ Cinema. V srpnu bude televize znát data sledovanosti, zařazena bude též do obchodních balíčků atchoice, atadults, atsmart a atmax.

Etablovaná stanice nabízí řadu premiér s českým dabingem, zařazena je v nabídce největších satelitních, kabelových a IPTV operátorů.

Stanici JOJ Cinema bude na českém trhu zastupovat v komerčních aktivitách společnost Atmedia. V portfoliu mediálního zastupitelství tak bude nově od srpna 25 televizních stanic. Novinka, která si už záhy po svém startu získala přízeň diváků, tematicky doplní stávající filmové stanice mediálního zastupitelství.

Program JOJ Cinema oslavil letos v červnu první rok existence, distribuován je satelitními, kabelovými a IPTV operátory, ve svém portfoliu stanici nabízí i největší společnosti na trhu - Skylink, UPC, O2 TV nebo T-Mobile.

S radostí zařazujeme do naší nabídky stanici JOJ Cinema. Zadavatelům televizní reklamy přinese divácky atraktivní a zavedený program. Rozšířenou nabídkou tematických stanic poskytneme klientům další možnost, jak lépe zacílit reklamní kampaň na své zákazníky,“ řekla Michaela Vasilová, ředitelka Atmedia, ke spolupráci s televizí JOJ Cinema.

Program JOJ Cinema přináší bohatý program všem fanouškům filmů a nabízí exkluzivní česko-slovenské filmové premiéry všech žánrů. Pouze u nás je možnost zhlédnout celosvětově známé filmové hity z poslední doby a velké množství filmů s hvězdným hereckým obsazením ověnčeným Oscary a navíc ve vysokém rozlišení,“ uvedla JOJ Group a dodává: „Po roce si program našel své diváky. Na trhu jsme vytvořili dostatečně silnou pozici. V navázání spolupráce s Atmedia vidíme možnost, jak stanici JOJ Cinema komerčně posunout do další éry její existence.“

Už v úterý 2. srpna budou moci diváci televize JOJ Cinema zhlédnout premiérový film týdne Unesená v hlavní roli s Nicholasem Cagem. V srpnu potom stanice láká například na snímky Twilight, V plamenech, Pinocchio, Vítejte v džungli či WikiLeaks. Chybět nebudou ani české filmy, zmiňme například O rodičích a dětech. Žánrová pestrost je pro JOJ Cinema stěžejní, na své si má přijít fanoušek akčních filmů, thrillerů, komedií, romantických filmů i hororů. Motto „Opravdový filmový zážitek“ slibuje především premiérové filmy v českém dabingu.

zdroj: AtMedia

Reklama
Vybrané články