CryptoBox 800 UHD

Tento víkend volné vysílání Cinemaxu

| redakce | tisk

Nadcházející víkend bude ve znamení volného vysílání filmového kanálu Cinemax. Operátoři placené televize ve spolupráci s HBO nabídnou divákům možnost si vyzkoušet stanice Cinemax a Cinemax 2 zdarma.

Pod pojmem volné vysílání se rozumí přístup k programu (resp. programům) bez toho aniž by je měl zákazník objednané. Jako první potvrdil volné vysílání operátor česko-slovenské satelitní platformy Skylink. Klienti s aktivní kartou Skylink mohou sledovat program Cinemax od soboty 10.9.2016 od 6:00 hodin do pondělí 12.9.2016 do 6:00 hodin.

Tento víkend volné vysílání Cinemaxu
▲ Tento víkend volné vysílání Cinemaxu

Volné vysílání Cinemaxů si klade za cíl představit novou programovou strukturu obou prémiových kanálů Cinemax - mainstreamového Cinemaxu a artového Cinemax 2. Druhý program Cinemaxu není na Skylinku a u řady dalších operátorů.

Cinemax přináší obsah sestavený z hollywoodských filmů, seriálů z originální produkce Cinemax, komedie, dramata, horory, fantasy a sci-fi. O volném víkendu mohou diváci Cinemaxu sledovat například premiéru nového seriálu Quarry nebo drama Partyzán.