Široká nabídka DVB-T antén

1 tisíc hodin živých přenosů tenisu na Eurosportu

| redakce | Tisk

Počínaje lednovým Australian Open, Eurosport splní svůj závazek přinést sportovním fanouškům prvotřídní obsah. Rok 2017 bude prostřednictvím Eurosportu a internetového přehrávače Eurosport Player svědkem 1000 hodin živých přenosů tenisu nejvyšší kvality včetně každého grandslamového utkání na každém kurtu.

Australian Open, Roland Garros a US Open budou vysílány na Eurosportu po celé Evropě a šampionát ve Wimbledonu ve 25 zemích: Albánie, Arménie, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Estonsko, Finsko, Chorvatsko, Island, Kosovo, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Makedonie, Moldávie, Nizozemsko, Norsko, Rumunsko, Rusko, Slovinsko, Spojené království, Srbsko, Švédsko, Ukrajina (finále a hlavní momenty dne).
Obrázek k textu: 1 tisíc hodin živých přenosů tenisu na EurosportuObrázek k textu: 1 tisíc hodin živých přenosů tenisu na Eurosportu

Grandslamový kalendář 2017 (data hlavních losování):
Australian Open, Melbourne, Austrálie, 16.- 29. ledna. 2017
Roland Garros, Paříž, Francie. 28. května - 11. června 2017
Wimbledon, Londýn, Spojené království. 3. -16. července 2017
US Open, New York, USA. 28. srpna - 10. září 2017

Nejdůležitější tenisové pořady Eurosportu
Game, Set and Mats
Tento pořad, vlajková loď Eurosportu, moderovaná Matsem Wilanderem a Barbarou Schettovou, vyhodnotí nejnovější zápasy dne a podá předběžný náhled na klíčové zápasy následujícího dne.
Kdy: Každý den jednotlivého granslamu 2017

The Coach
Pomocí rozšířené reality, jestřábího oka, statistiky a dat v reálném čase poskytne super-trenér Patrick Mouratoglou divákům detailní pohled do mysli tenisového hráče světového formátu.
Kdy: Každý den v magazínu Game, Set and Mats, jako samostatná funkce během živého vysílání Eurosportu a na platformách sociálních médií.

The Commissioner of Tennis.
John McEnroe, komisař tenisu, je zpátky a tentokrát před ním není nikdo v bezpečí. Americká tenisová ikona, John McEnroe, pohlíží na tenisový svět svým vlastním nekompromisním stylem.
Kdy: osmidílný seriál během Australian Open vysílaný v rámci magazínu Game, Set and Mats a na platformách sociálních médií Eurosportu.

zdroj: Eurosport