CryptoBox 800 UHD

Hudební Clubbing TV v HD a FTA na 13E

| redakce | tisk

Dobrá zpráva pro fanoušky klubové, taneční a elektronické hudby. Na satelitu Eutelsat Hot Bird 13C (13°E) byla spuštěna nekódovaná distribuce stanice Clubbing TV v HD rozlišení (formát 720p) s velmi dobrou kvalitou zvuku (MPEG, 384 kbit/s).

Clubbing TV je jako první a jediný celodenní televizní kanál zaměřen na hudbu a styl spojený s elektronickou hudbou, tancem a scénou DJ.

Clubbing TV vysílá živé přenosy z festivalů a koncertů z celého světa, rozhovory s nejznámějšími DJ a producenty, exkluzivní události ze scény EDM a samozřejmě nejlepší hudební videa.

Hudební Clubbing TV v HD a FTA na 13E
▲ Hudební Clubbing TV v HD a FTA na 13E

Clubbing TV je partnerem mnoha významných událostí, včetně Amsterdam Dance Event, Miami Winter Music Conference, International Music Summit na Ibize, Time Warp, I Love Techno, Tomorrowland, Exit Festival, Electrobeach Festival a mnoho akcí pořádaných v klubech na Ibize.

Provozovatel si klade za cíl propagaci nejlepších tanečních akcí, klubů, umělců spojených s taneční scénou.

Clubbing TV je k dispozici po celém světě na mobilních zařízeních, moderních TV, v 30 zemích je šířen v kabelových sítích, DSL a na satelitu. Nyní je možné stanici přijímat na jedné z nejpopulárnějších orbitálních pozic v Evropě, čímž se značně rozšiřuje dostupnost stanice.

technické parametry - Clubbing TV:

• Eutelsat Hot Bird 13C (13°E), freq. 11,642 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK, FTA

Provozovatel chystá svůj kanál v Ultra HD s názvem #C4K360. Promo se vysílá již několik měsící na pozici 13°E.

Eutelsat Hot Bird 13E (13°E), freq. 10,727 GHz, pol. H, SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK, FTA

zdroj: satkurier.pl