Quantcast

O2: První díl sedmé řady Hry o trůny pro všechny

| redakce | tisk

Na HBO odstartovala sedmá série legendárního seriálu Hra o trůny. O2 pro všechny jeho fanoušky i ty, kteří seriál dosud nesledovali, připravilo skutečnou lahůdku. Vůbec poprvé na českém trhu zpřístupní tento exkluzivní obsah úplně všem, a to i mimo svět placených televizí.

Nezáleží na tom, zda je zákazníkem O2 - první díl si v O2 Videotéce může přehrát kdokoliv a navíc úplně zdarma.

"Chceme, aby si jeden z nejoblíbenějších seriálů mohli lidé opravdu vychutnat - fanouškům ho proto přinášíme brzy po premiéře. Těm, kteří seriál dosud nesledovali, zase chceme dát příležitost poznat takto kvalitní seriálovou produkci, ke které se běžně v neplacených TV nemohou dostat," popisuje David Duroň, ředitel O2 TV.

O2: První díl sedmé řady Hry o trůny pro všechny
▲ O2: První díl sedmé řady Hry o trůny pro všechny

Na svůj oblíbený seriál se tak diváci podívají s českými titulky jeden den po odvysílání světové premiéry. První díl bude k dispozici zdarma do 21. července včetně. Stačí v počítači otevřít webovou stránku www.o2.cz/hraotruny. Tam zadat své telefonní číslo, na které vám přijde SMS s kódem. Ten pak stačí zadat v O2 Videotéce a pak už jen sledovat první díl nové řady.

Pro ty, kteří si nechtějí nechat ujít ani další díly tohoto seriálu, připravilo O2 na léto zvýhodněnou nabídku. Každý, kdo si do 31. srpna sjedná O2 TV, získá jako bonus balíček Kino plný kvalitních filmů a nejnovějších seriálů na celý měsíc úplně zdarma. Balíček navíc obsahuje kromě HBO i další filmové a seriálové kanály - HBO HD, HBO 2 a HBO 3 a Cinemax 1 a 2. A navíc přístup do videotéky HBO OD a aplikace HBO Go.

Reklama
Vybrané články