CryptoBox 800 UHD

Kabelová UPC s novým logem, chystá nové tv a má rychlejší internet

| redakce | tisk

Společnost UPC včera v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Polsku představila inovované logo, které je nyní jednobarevné na barevném podkladu. Vedle nového loga firma zařadí nové programy do nabídky a zákazníkům též nabízí rychlejší připojení k internetu až s rychlostí 500 Mbit/s.

Ještě v letošním roce se programová nabídka UPC v Česku a na Slovensku rozšíří o nový tématický kanál WAR - svět válek. Druhou novinkou bude lokalizovaná verze známého dětského kanálu Cartoon Network.

Kabelová UPC s novým logem, chystá nové tv a má rychlejší internet
▲ Kabelová UPC s novým logem, chystá nové tv a má rychlejší internet

UPC zároveň přichází s novou kampaní a sloganem "Užijte si každý moment". Nová kampaň je odrazem neustálých investicí společnosti do rozvoje inovativních technologií, které jejím zákazníkům přinášejí ten nejlepší zážitek z připojení. Součástí kampaně je nejen internet s vyšší rychlostí downloadu až do 500 Mb/s, ale i bohatá nabídka televizní zábavy, včetně 7-denního Zpětného zhlédnutí, mobilní televize Horizon Go, videotéky MyPrime s nabídkou více než 2 tisíců titulů, 160 programů kabelové televize a dalších.

Koncept Užijte si každý moment je založený na rozsáhlém výzkumu, který uskutečnila mateřská společnost UPC, Liberty Global. Ten ukazuje, že i když připojení obohacuje naše životy díky tomu, že můžeme komunikovat, vytvářet a sledovat obsah kdekoli a kdykoli, jsou to chvíle propojení a blízkosti s milovanými lidmi, kterých si vážíme nejvíc. Vylepšená zákaznická péče a vyšší rychlosti, spolu s inovativní optickou technologií a síťovou infrastrukturou, jsou klíčové pro splnění očekávaní zákazníků. Tyto aspekty jsou zároveň těžištěm nové nabídky společnosti UPC s názvem Happy Home®.

Kabelová UPC s novým logem, chystá nové tv a má rychlejší internet
▲ Kabelová UPC s novým logem, chystá nové tv a má rychlejší internet

Nabídka Happy Home® zvýrazňuje komplexní řešení připojení a zábavy, které UPC poskytuje svým zákazníkům. Její součástí je nová internetová služba s rychlostí downloadu až do 500 Mb/s a superrychlá Wi-Fi, kterou zákazník získá díky prémiovému modemu Connect Box. Tyto modemy, zajišťující excelentní pokrytí každé části domácnosti silným signálem, a pro všechna připojená zařízení, již využívá více než 100 000 českých zákazníků společnosti UPC. V rámci nové nabídky budou zároveň všichni zákazníci, kteří doposud využívali připojení s rychlostí do 300 Mb/s, převedeni na novou rychlost do 500 Mb/s beze změny ceny. Zákazníci si tak nově mohou vybrat mezi internetovým připojením 100, 200 a 500 Mb/s, díky kterému si mohou naplno užít každý moment svého připojení.