CryptoBox 800 UHD

Krimiseriál Nezvěstná od 11. října exkluzivně na AXN

| redakce | tisk

Ve středu 11. října ve 21:00 začíná výhradně na kanálu AXN netrpělivě očekávané desetidílné kriminální drama Nezvěstná (Absentia) z původní produkce sítě Sony Pictures Television vyrobené pro AXN.

V hlavních rolích se objeví Stana Katicová, známá ze seriálu Castle na zabití, anebo Ralph Ineson, který si zahrál v seriálech Hra o trůny či Harry Potter.

Krimiseriál Nezvěstná od 11. října exkluzivně na AXN
▲ Krimiseriál Nezvěstná od 11. října exkluzivně na AXN

Drama vypráví příběh agentky FBI Emily Byrneové (Stana Katicová), která se během stíhání jednoho z nejznámějších sériových vrahů v Bostonu beze stopy ztratí a je prohlášena za mrtvou. O šest let později ji objeví skoro utopenou v opuštěném domě kdesi v lesích. Na nic si z doby zajetí nepamatuje, po návratu domů zjistí, že její manžel (Patrick Heusinger) začal nový život s jinou ženou a její syn ji nepoznává. Nadto se dozví, že je podezřelá ze série vražd.

Diváci se mohou těšit na atraktivní herecké obsazení: hlavní roli agentky FBI Emily Byrneové si zahrála Stana Katicová, známá například z detektivního seriálu Castle na zabití; v hlavní mužské roli se objeví Patrick Heusinger, který si v minulosti zahrál například s Tomem Cruisem v akčním filmu Jack Reacher: Nevracej se; výraznou hereckou osobností je zajísté Ralph Ineson, jehož diváci znají ze seriálů Hra o trůny či Harry Potter; svou křehkostí a grácií zaujme herečka Cara Theoboldová známá ze seriálu Panství Downton.

První epizodu Nezvěstné uvidí diváci v premiéře na AXN ve středu 11. října ve 21:00, v opakování poté v pátek 13. října ve 21:55 a v pondělí 16. října ve 22:50. Sériál poběží do poloviny prosince a diváci jej budou moci sledovat také on-line v přehrávači AXN Player.

zdroj: AXN