Nizozemí: Nederland 1, 2 a 3 ukončí analogové terestrické vysílání
| redakce | tiskNizozemská národní televize Nederlandse Publieke Omroep rozhodla o termínu ukončení stávajícího analogového terestrického vysílání. Od roku 2006 budou všechny 3 programy Nederland 1, 2 a 3 šířeny výhradně v digitálním přenosu v rámci DVB-T v jednom multiplexu. Nederland 1 až 3 již nyní vysílají v DVB-T. Signály Nederland 1 a 3 jsou zakódovány systémem Conax, Nederland 2 vysílá nekódovaně.
Hlavním důvodem dřívějšího ukončení analogového vysílání je úspora zhruba 11 mil. euro za šíření stávajících analogových signálů.
zdroj: TN
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Muž z Hongkongu
20:20 Extrémní proměny Slovensko
20:15 Kamarádi (103)
20:10 Strážmistr Topinka (5)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy pri Pont d'Arc
20:10 Camargue: Divoký raj (2/2)
20:30 Na nože IV.
20:20 Miluji Slovensko