Široká nabídka DVB-T antén

Nový pořad TV Barrandov - Kauzy Jaromíra Soukupa

| redakce | Tisk

TV Barrandov přichází s další programovou novinkou. Generálního ředitele a předsedu představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromíra Soukupa uvidíte v novém pořadu Kauzy Jaromír Soukupa.

Ve středu 6. prosince odvysílá televize Barrandov nový pořad, ve kterém se generální ředitel Jaromír Soukup bude věnovat nejen aktuálním politickým kauzám, ale i těm, s nimiž se setkáváme v běžném životě.
Obrázek k textu: Nový pořad TV Barrandov - Kauzy Jaromíra SoukupaObrázek k textu: Nový pořad TV Barrandov - Kauzy Jaromíra Soukupa

Kauzy Jaromíra Soukupa jsou jasným důkazem toho, že existuje smysluplná synergie mezi naším vydavatelstvím a televizí. Jde o jediný publicistický pořad v Česku, kde vám naprosto přehledně vysvětlíme, jak to s těmi kauzami ve skutečnosti je. Srozumitelně vám sdělíme, kdo je darebák a kdo hrdina. A dozvíte se také, jak proti těm, kteří vám ubližují, můžete bojovat,“ uvedl k novému formátu generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

Kauzy Jaromíra Soukupa odvysílá TV Barrandov již tuto středu ve 21.25 hodin.