Široká nabídka DVB-T antén

Kanál Epic Drama získal tvorbu od ITV Studios a Banijay Rights

| redakce | tiskobrázek k článku: Kanál Epic Drama získal tvorbu od ITV Studios a Banijay Rights

Společnost Viasat World oznámila, že uzavřela důležité smlouvy se společnostmi ITV Studios Global Entertainment (ITVS GE) a Banijay Rights na poskytnutí špičkové dramatické tvorby, kterou budou moci diváci kanálu Epic Drama sledovat exkluzivně v premiéře v mnoha zemích.

Společnost ITVS GE patří mezi nejvýznamnější dodavatele obsahu pro faktograficky zaměřené kanály Viasat, přičemž některé z jejích seriálů zde patří mezi nejsledovanější. Nová smlouva o poskytnutí nové atraktivní nabídky hraných seriálů staví na tamto úspěšném dlouhodobém partnerství.

Společnost Banijay Rights, která je mezinárodním distributorem televizního obsahu a je součástí skupiny Banijay Group, dodá společnosti Viasat World pro její nový kanál Epic Drama své prestižní dramatické seriály Restaurant a kritikou vyzdvihovaný Versailles.

Viasat World získává pro Epic Drama práva na placené vysílání, odložené přehrávání a video na vyžádání s exkluzivitou v řadě zemí mimo jiné k těmto seriálům:

Nevěstky, řada 1-2: Špičkový tvůrčí tým a hvězdné obsazení. Silně emotivní drama, které se odehrává v kosmopolitním gregoriánském Londýně 18. století a nabízí nový, odvážný pohled pod pokličku tehdejší nejlukrativnější komerční aktivity - sexuálního byznysu.

Mr Selfridge, řada 1-4: Děj seriálu se začíná odvíjet v roce 1908 v Londýně a sleduje pestré příběhy postav, jejichž životy a osudy jsou spjaté s Harrym Gordonem Selfridgem, zakladatelem obchodního domu Selfridges.

Poldark řada 1-2: Seriál na motivy románové řady Winstona Grahama se odehrává v 18. století v Cornwallu a sleduje osudy Rosse Poldarka, který se snaží zachránit panství svého zesnulého otce.

Beowolf - Návrat do Shieldlandu: Nové ztvárnění příběhů jednoho z nesmrtelných hrdinů klasické literatury Beowulfa a dalších fascinujících postav. Výpravné drama o Beowulfově úsilí stát se skutečným mužem a hrdinou při obraně svých milovaných před stále nepřátelštějším okolním světem.

Endeavour, řada 1-5: Děj tohoto detektivního seriálu předchází mnohadílnému seriálu Inspector Morse a odehrává se především v anglickém Oxfordu. Shaun Evans ztvárnil mladého Endeavoura Morseho, který začíná svoji kariéru jako detektiv konstábl v oddělení vyšetřování policejního sboru univerzitního města.

Lightfields: Píše se rok 1944 a mladý přesídlenec se nastěhuje k Felwoodově rodině na statku Lightfields, aby se zapojil do válečného úsilí. Usedlost poznamená tragédie, je opuštěna a její historie mizí z paměti. Dlouhé roky na všechny obyvatele Lightfields dopadá zvláštní tíseň a smutek tohoto místa. Otázky zůstávají nezodpovězené, pravda skrytá a zlo nepotrestáno - až do návratu rodiny Felwoodů.

Případy detektiva Murdocha, řada 1-3: Brilantní, metodický detektiv William Murdoch prosazuje inovativní vyšetřovací metody, s jejichž pomocí řeší nejstrašlivější vraždy v Torontu na přelomu 20. století. Murdoch se svým týmem tak posouvá hranice vědy a řeší zdánlivě neřešitelné záhady. Seriál poukazuje na závažné problémy tehdejší doby, přičemž do vyšetřování každého případu se zapojují skutečné historické postavy.

The Line, řada 1-6: Dobový seriál z francouzského venkova sleduje osudy hlavních postav konfrontovaných s každodenními dilematy kolaborace, odboje a přežití za 2. světové války. Co řada seriálu, to jeden rok války. Drama se stupňuje a postavy se ocitají ve stále vypjatějších situacích.

Restaurace, 1. Řada: Emotivně vypjatá rodinná sága o lásce, konfliktu a zradě. Löwanderova rodina, provozuje honosnou restauraci Djurgårdskällaren v srdci Stockholmu a každý člen rodiny má o fungování podniku jiné představy. Ze sporu o budoucnost restaurace se vyvine ostrý rodinný konflikt. Tím, kdo skutečně rozhoduje, je matka Helga, která s pomocí šéfkuchaře Backeho na rodinný podnik dohlíží a nyní stojí před nelehkým úkolem - udržet rodinu pohromadě a zároveň zajistit přežití restaurace v nové době.

Versailles, 1. Řada: Píše se rok 1667. Francouzskému králi Ludvíku XIV. je 28 let a stává se jediným vládcem své země. Straší jej vzpomínky z dětství na spiknutí proti jeho otci a nařizuje postavit nejnádhernější palác v Evropě, Versailles. Šlechtici usilují o přístup do honosného zámku a neuvědomují si přitom, že jeho skutečným účelem je uvěznit je a mít pod kontrolou. Vítejte ve světě moci a zrady, lásky, chtíče a boje dvořanů o přízeň krále. To je Versailles v celé své brutální slávě.