Quantcast

Nové pořady TV Prima: Pánský klub a Dementi

| redakce | tiskobrázek k článku: Nové pořady TV Prima: Pánský klub a Dementi

Začátkem května 2004 představí TV Prima dva nové formáty - Pánský klub a Dementi.

DEMENTI
zábavná ?plkshow?

Šest osobností uvádí na pravou míru věci, které se právě dějí kolem nás. Moderátorka: Petra Polanská

Televize Prima připravila do svého vysílání nový kvalitní zábavný pořad s názvem DEMENTI, jehož předností jsou reakce a pohled na aktuální dění s inteligentním, ironickým a břitkým humorem. Jde o týdeník, vysílaný vždy ve středu okolo 21.00 hodin, jehož režisérem je Jiří Věrčák a dramaturgem Aleš Ulm. Jeho první vysílání uvidí diváci 5. května.

Každý týden usedne ve studiu televize Prima šest osobností, jimž moderátorka předloží ? verbálně i obrazem ? události, které se v posledních dnech staly a které lze označit jako zvláštní, paradoxní, komické či postavené na hlavu ? zkrátka takové, které je třeba uvést ?na pravou míru?. Témata se budou dotýkat všech oblastí života ? politické, kulturní, společenské atd. a budou pocházet z domova i z celého světa. Ostřížího pohledu a břitkého úsudku ?dementi týmu? nezůstanou ušetřeny ani nejmocnější osobnosti tohoto světa, nemluvě o našich domácích velikánech. Pořad se ale bude zabývat i běžnými občany, jejichž činy si nějakým způsobem zaslouží pozornost a bližší rozbor.

Po čtyřicet minut budou známé osobnosti různých profesí komentovat, dementovat a vtipně a satiricky poukazovat na to, co se kolem nás aktuálně děje. Sestava komentujících a dementujících osobností se bude pořad od pořadu částečně obměňovat a budou ji tvořit známé osobnosti různých profesí. V prvních dílech se objeví například jména, jako Václav Postránecký, Yvetta Blanarovičová, Jiřina Jirásková, Josef Náhlovský, Josef Mladý, MUDr. Miroslav Plzák, Stanislav Zindulka, Martin Dejdar, Aleš Háma, Miroslav Žbirka a další, která jsou zárukou toho, že se divák konečně bude moci podívat na některé současné události jinýma očima ? a hlavně s humorem. Kromě nich bude ve studiu přítomné i cca dvacetičlenné publikum. Jedním ze stálých hostů bude i PhDr. Ivo Šmoldas, s nímž se mohli diváci seznámit například v pořadech Nikdo není dokonalý a který bude témata pořadů autorsky připravovat spolu s Ladislavem Vereckým.

PÁNSKÝ KLUB
zábavná talkshow

Se ženami o mužích a ženách v zábavné talkshow Miloše Pokorného a Romana Ondráčka.

Dalším novým pořadem ve vysílání televize Prima se stává týdeník PÁNSKÝ KLUB s moderátory Milošem Pokorným a Romanem Ondráčkem alias populárním duem Těžkej Pokondr. Diváci jej budou moci sledovat v pátek cca ve 21.40 hodin. Poprvé se Pánský klub na obrazovce objeví v pátek 7. května a pak každý pátek až do prázdnin.

Miloš Pokorný a Roman Ondráček, oblíbená moderátorská a pěvecká dvojice, si pro svůj nový pořad v televizi Prima vybrala téma ženy. O Češkách se často říká, že jsou nejkrásnějšími ženami na světě. Ale je to pravda? Nebo se jedná jen o sebechvástavý mýtus Čechů ? mužů? Právě to se Miloš Pokorný a Roman Ondráček pokusí zjistit ve své nové zábavné talkshow.

Předobrazem pořadu se stala skupina gentlemanů, kteří se za První republiky scházeli v příjemném (počestném) klubu. Každotýdenní vstupenkou do klubu bylo přivést novou krásnou neznámou ženu ? prostě ?objev?. Nešlo o to s ní chodit, šlo o to ji objevit, oslovit a přivést do klubu. A tak se tato skupina gentlemanů týden co týden seznamovala s krásnými ženami nejrůznějších profesí, povah i temperamentů.

Právě tato myšlenka nadchla Miloše Pokorného a Romana Ondráčka, aby si založili svůj televizní Pánský klub. Pátek co pátek si do televizního studia pozvou dvojici známých mužů a společně s nimi přivítají čtyři krásné české ženy. Ale pozor, nebudou to žádné herečky, zpěvačky či modelky, které mají krásu v ?popisu své práce?. Půjde o ženy s běžnými občanskými profesemi. A tak se můžete těšit na názory krásných učitelek, manažerek, zdravotních sestřiček, prodavaček či policistek.

A o čem si slavní a známí muži budou povídat s krásnými ženami? O všem, co se děje mezi muži a ženami. Zda opravdu platí mýty, že krásné ženy to mají lehčí v životě, ale těžko se seznamují. Zda mohou dospělí muži a ženy spolu jenom kamarádit. Zda se vše na světě točí jen okolo sexu, jak nám namlouvají dámské časopisy. Tato i jiná témata budou řešena s velkou nadsázkou a s adresným a sžíravým humorem typickým pro Těžkej Pokondr. Aby však v Pánském klubu nepřevažovaly názory mužů, bude součástí každého pořadu i ?Dámský klub?, kde si přítomné ženy mohou volně popovídat o přítomných i nepřítomných mužích, kteří do této debaty nesmí zasahovat. Pozvání do klubu už přijali například Leoš Mareš, Richard Tesařík, Marek Vašut, Dan Nekonečný, Milan Knížák či Sagvan Tofi. Prostě muži, kteří mají k tématu žen opravdu co říci.

Pánský klub je zkrátka klub na úrovni a má styl, který podtrhuje i nápaditá a výtvarně čistá dekorace Martina Hrušky. Režie pořadu se ujal mladý režisér David Slabý.

(TZ TV Prima)

Reklama
Vybrané články