Zombie seriál Fear the Walking Dead na AMC pokračuje 13.8.2018

| redakce | tisk

Populární zombie seriál Fear the Walking Dead dospěla do své poloviny. Nové díly ze čtvrté série přinese AMC Channel již 13.8.2018 v celosvětové premiéře v původním znění ve 3 hodiny ráno a následovně ve 22:00 ve stejný den s českým dabingem.

Čtvrtá sezona odstartovala záběrem na osamělou postavu schoulenou u ohně. Na konci první poloviny jich v blízkosti plamenů bylo již devět. Ti, kdo začali svou cestu za přežitím sami, izolováni od okolního světa, se střetli s dalšími bojovníky o přežití. Ve druhé polovině sezony musí poznat sami sebe, i jaké místo jim v novém uskupení patří, a jak v nelítostném postapokalyptickém světě dál pokračovat. Jejich protivníky nebudou jen “chodci“ a ostatní přeživší. Do křížku se dostanou také s nelítostnými přírodními živly. Kdo uspěje na cestě plné nebezpečí, zklamání, lásky, ztrát a nakonec snad i naděje?

Producentem seriálu Fear the Walking Dead je Scott M. Gimple. Showrunnery série produkované AMC jsou pak Andrew Chambliss, Ian Goldberg, Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd a Greg Nicotero. Hlavní role obsadili Lennie James, Alycia Debnam-Careyová, Colman Domingo, Danay Garciová, Garret Dillahunt, Maggie Graceová a Jenna Elfmanová.

Ve Spojených státech je podle měření Nielson live+3 pro dospělé obecenstvo série “Fear the Walking Dead“ třetím nejpopulárnějším seriálem na kabelových stanicích.