Široká nabídka DVB-T antén

Začíná Premier League. DIGI TV ji nově vysílá na kanálu DIGI Sport 4

| redakce | tisk

Utkáním Manchester United - Leicester začíná v pátek 10. srpna nová sezona anglické fotbalové Premier League. Ve stejný den zahájil český televizní operátor DIGI TV vysílání nového sportovního kanálu DIGI Sport 4 HD.

Právě na tento program se vysílání Premier League přesouvá. Fanoušci ostrovního fotbalu se i letos mohou díky DIGI TV těšit každý víkend na řadu přímých přenosů. Již z úvodního kola jich DIGI TV odvysílá šest včetně nedělního šlágru Arsenal - Manchester City.

Premier League je vlajkovou lodí našeho sportovního obsahu. Fanoušci ostrovní kopané se i v této sezoně mohou těšit na maximální porci zápasů, kterou nám umožňuje odvysílat balíček práv, který DIGI TV vlastní,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI TV, a doplňuje: „V této sezoně navíc nově nabízíme i atraktivní zápasy Anglického poháru FA Cupu. Vysíláme nadále i druhou anglickou ligu Sky Bet Championship a skotskou Premiership, tedy to nejlepší z ostrovního fotbalu.“

Program úvodního kola Premier League

Pátek 10. 8. ve 21:00Manchester United - Leicester CityDIGI Sport 4 HD
Sobota 11. 8. v 13:30Newcastle United - Tottenham HotspurDIGI Sport 4 HD
Sobota 11. 8. v 16:00Huddersfield Town - Chelsea FCDIGI Sport 4 HD
Sobota 11. 8. v 16:00AFC Bournemouth - Cardiff City
Sobota 11. 8. v 16:00Watford FC - Brighton & Hove Albion
Sobota 11. 8. v 16:00Fulham FC - Crystal Palace
Sobota 11. 8. v 18:30Wolverhampton Wanderers - Everton FCDIGI Sport 4 HD
Neděle 12. 8 v 14:30Southampton FC - Burnley FC
Neděle 12. 8 v 14:30Liverpool FC - West Ham UnitedDIGI Sport 4 HD
Neděle 12. 8 v 17:00Arsenal FC - Manchester CityDIGI Sport 4 HD

Premier League je první soutěží z bohaté nabídky DIGI TV, která vstupuje do sezony. O týden později bude zahájena španělská LaLiga, jež zůstává na obrazovkách DIGI TV ještě minimálně příští tři sezony, a italská Série A, kterou DIGI TV nově na příští tři ročníky získala. V pátek 24. srpna pak začne německá Bundesliga, kterou DIGI TV vysílá od letošního jara a rovněž ji budou moci fotbaloví fanoušci sledovat na DIGI TV minimálně v příštích třech sezonách. Každý víkend po celou sezonu bude DIGI TV přinášet fotbalovým fanouškům desítky hodin přímých přenosů toho nejlepšího evropského klubového fotbalu a řadu dalších fotbalových pořadů.

zdroj: DIGI CZ