Široká nabídka DVB-T antén

Rybalka i Ochota International vysílá FTA na 36E

| redakce | tisk

Jeden z ruských kanálů společnosti Kontent Union rozšířil svoji distribuci v Evropě. Stanice Rybalka i Ochota v mezinárodní verzi se objevila na satelitu Eutelsat 36B (36°E) v euroasijském svazku. Stanice vysílá FTA v MPEG-4 v SD rozlišení.

Stanice Rybalka i Ochota International je šířena ve střední a východní Evropě a na Středním východě. Je to mezinárodní verze populárního kanálu v Rusku pro milovníky rybolovu a lovu známého pod původním názvem Ochota i Rybalka.

Rybalka i Ochota International vysílá FTA na 36E
▲ Rybalka i Ochota International vysílá FTA na 36E

V programovém schématu Rybalka i Ochota se nacházejí archivní i novější pořady. Stanice čerpá z bohaté knihovny pořadů, která obsahuje více než 700 hodin materiálů. Stanice přináší rybářské a lovecké příběhy, pořady o rybářských potřebách a zbraních, kulinářské tipy a informace a novinky ze světa lovu a rybolovu.

Rybalka i Ochota Inter. byla spuštěna v roce 2015 ruskou společností STRIM, která se na konci loňského roku stala vlastníkem Kontent Union. Celá nabídka tohoto vysílatele je šířena přes satelit ABS 2A (74,7°E). Vybrané stanice jsou k dispozici na jiných orbitálních pozicích v rámci ruských satelitních platforem. Kontent Union provozuje kolem 20 tématických stanic.

technické parametry - Ochota i rybalka Int:

• Eutelsat 36B (36°E), freq. 11,254 GHz, pol. H, SR 15000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, FTA

zdroj: satkurier.pl