Široká nabídka DVB-T antén

Barrandov Family opět bez seriálů a filmů

| redakce | tiskobrázek k článku: Barrandov Family opět bez seriálů a filmů

Barrandov Family, čtvrtý program televizní skupiny Barrandov, mění programové schéma. Stanice přestane vysílat seriály a filmy a zaměří se na pořady vlastní tvorby - mimo seriálů.

Kanál Barrandov Family se divákům představil s novým programovým schématem v červenci letošního roku, krátce po opuštění slovenského trhu. Programové schéma bylo obohaceno o akviziční seriály a filmy. V posledních týdnech docházelo k postupné úpravě programového schématu a akviziční tituly byly postupně nahrazeny pořady vlastní produkce skupiny Barrandov.

Nově se Barrandov Family zcela zaměřuje na vlastní pořady, které již diváci mohli vidět na hlavním programu TV Barrandov - konkrétně Soudkyně Barbara, Soudce Alexandr, Nebezpečné vztahy, Jak dopadly Kauzy Jaromíra Soukupa, Instinkty Jaromíra Soukupa, Aréna Jaromíra Soukupa, Týden podle Jaromíra Soukupa, Jaromír Soukup LIVE, Kauzy Jaromíra Soukupa, Sejdeme se na Cibulce, Ostříháno a další.

V programovém schématu Barrandov Family nadále zůstávají "Hudební klipy" v nočních a ranních hodinách, což je poslední stopa po původním projektu hudební stanice Barrandov Muzika.

Barrandov Family si hledá cestu k televizním divákům ale i operátorům. Řada poskytovatelů televizních služeb program Barrandov Family neposkytuje. Nenachází se v žádné satelitní platformě ale ani například v internetové televizi O2 TV. Zájemci mohou tento program sledovat přes pozemní vysílače ve starším standardu DVB-T v okolí největších měst v RS8, případně v nastupující druhé generaci pozemního vysílání v DVB-T2 v rámci PS12.