Quantcast

Orange spustil svůj infokanál

| redakce | tisk

Telekomunikační operátor Orange Slovensko spustil svůj vlastní propagační program s názvem Orange infokanál a nahradil tím původní krátkou promo smyčku, která upozorňovala na chystaný start vlastního info kanálu.

Nová stanice Orange infokanál vysílá programové tipy televizních stanic, které jsou v jednotlivých televizních balíčcích v satelitní nebo internetové televizi provozovatele. Není překvapivá upoutávka stanice TLC v anglickém jazyce se slovenskými titulky, naopak překvapí upoutávka české verze HBO v angličtině s titulky ve slovenštině a také promo spot české hudební stanice Óčko v češtině se slovenskými titulky. Dále Infokanál obsahuje informace o recyklaci mobilních telefonů.

Orange spustil svůj infokanál
▲ Orange spustil svůj infokanál

Infokanál operátora Orange se vysílá na pozici s názvem Orange Infokanal HD. Ačkoliv v názvu pozice je HD, propagační kanál se vysílá v klasickém SD rozlišení v MPEG-4 se zvukem v MPEG. Vysílání je šířeno nekódovaně ( FTA), takže je dostupné pro všechny diváky, kteří mohou sledovat vysílání na 16°E.

Orange spustil svůj infokanál
▲ Orange spustil svůj infokanál

Orange Slovensko od srpna letošního roku provozuje vlastní DTH platformu Orange TV cez satelit. Vysílá ze satelitu Eutelsat 16A. Programy jsou zakódovány systémem Irdeto.

technické parametry - Orange info:

• Eutelsat 16A (16°E), freq. 12,524 GHz, pol. V, SR 10850, FEC 2/3, DVB-S2/QPSK, FTA

Reklama
Vybrané články