freeSAT: AXN po celý listopad pro všechny zákazníky

| redakce | tisk

Strhující seriály, kultovní kriminálky, ale i sci-fi thrillery - to je listopadová nabídka pro všechny zákazníky freeSATu. Bez ohledu na typ předplaceného balíčku si mohou všichni diváci užít bohatou nabídku programu AXN zdarma po dobu jednoho měsíce počínaje 1. listopadem.

Pokud vás odjakživa zajímalo, co se děje v zákulisí slavných aukčních domů, jistě si oblíbíte televizní seriál Nebezpečné umění. Ten nabízí vhled do nebezpečného světa překvapivě vysokých sázek, moci a násilí. Skvělé herecké obsazení a inteligentní scénář jsou poznávacím znamením první série tohoto seriálu. AXN vysílá rovnou dvě epizody Nebezpečného umění každý pátek od 21 hod.

Námořní vyšetřovací služba (foto: AXN)
▲ Námořní vyšetřovací služba (foto: AXN)

Seriál Námořní vyšetřovací služba jistě není nutno nikomu představovat - jeho agenti jsou populárními hvězdami televizní obrazovky. Tento tým speciálních agentů vyšetřuje zapeklité kriminální případy po celém světě. Dvanáctá série je zavede do Ruska, kde budou čelit nájemným zabijákům a dokonce svedou boj o holý život. AXN vysílá dvě epizody dvanácté série Námořní vyšetřovací služby každý čtvrtek od 21 hod.

Krizový vyjednavač Laurent Combalbert a jeho tým se vracejí na televizní obrazovky v premiérových dílech druhé řady seriálu Výkupné. Přestože jsou až po uši ponořeni do světa zločinu, snaží se vyvážit svůj pracovní a osobní život. Premiérové díly druhé řady seriálu Výkupné vysílá program AXN každý pátek od 22 hod.

Sci-fi seriál Helix s prvky thrilleru vypráví o týmu vědců, kteří zjistí, že jejich nepřítel je víc než jen obyčejný virus. Jedinci, kteří jsou jím infikovaní, se mění v násilné nestvůry podobné zombies. Druhá série se zaměřuje na osud hlavního hrdiny, a to každé úterý o půlnoci.

Televizní diváci se mohou těšit na spousty dalších populárních seriálů jako například Jak prosté, Rookie Blue, Tým Škorpion, Sherlock, nebo na filmy jako třeba Nora Roberts: Polární záře.

Diváci s přijímačem freeSAT s automatickým laděním mohou AXN CZ naladit na pozici 120, AXN White na pozici 121 a AXN Black na pozici 122.

Po skončení volného vysílání mohou zákazníci dále sledovat programy AXN po předplacení balíčku plus HD.

zdroj: UPC