CryptoBox 800 UHD

Druhá řada seriálu Nebezpečné umění na AXN

| redakce | tisk

V pátek 30 listopadu ve 21:00 uvidíte Dennise Quaida v roli Sama Bruknera na TV stanici AXN CE při vysílání druhé série Nebezpečného umění. Sama Bruknera zajímá umění, ženy a moc a rozhodne se postavit vlastní sbírku. Jak říká sám Dennis Quaid, v lecčems je tato postava podobná Donaldu Trumpovi.

Graham Connor (Christian Cooke) je kluk z Brooklynu, který poté, co sloužil v Iráku, začal pracovat jako vedoucí účtu v aukční síni Park Avenue, kde se zapojil do pašování starých artefaktů. Jeho mentorem je sběratel Arthur Davenport (Caryho Elwese), který učí Grahama skrýt svou minulost a vydělat na sbírce Sama Bruknera (Dennis Quaid), špinavého miliardáře s politickými ambicemi. Jeho největším soupeřem je Roxanna Whitmanová (Kate Bosworthová), dědička velkého impéria, která se snaží také prorazit v oboru, ale přitom musí bojovat s vlastními démony.

Nebezpečné umění, druhá řada (foto: AXN/SPT)
▲ Nebezpečné umění, druhá řada (foto: AXN/SPT)

V první sezóně, každá postava po něčem toužila a chtěla něčeho dosáhnout, ale ve finále nikdo nedosáhl toho, co chtěli. Druhé sezóna jde vice do nitra postav a ukazuje jejich odvrácené strany. U Sama Bruknera například zjistíme, že má dceru, která přijde za ním či, že se potýká se svými politickými ambicemi. Druhá sezóna je také o opravdu vysoké sázky, které se odehrávají na aukční scéně v New Yorku, kde vládne moc a násilí. Za svůdnou fasádou drahocenných sběratelských předmětů leží temné základy podvodu a globálního terorismu.

zdroj: AXN