CryptoBox 800 UHD

Pervyj kanal přešel na trvalé vysílání pro 11 časových pásem

| redakce | tisk

Ruský veřejnoprávní vysílatel Pervyj kanal oznámil, že v noci z 24. na 25. prosince 2018 přechází na trvalé vysílání pro všech 11 časových pásem po celé Ruské federaci od Čukotky až po Kainingrad.

Před rokem Pervyj kanal vysílal v závěru roku 11 časových verzí (10 časově posunutých + moskevskou mutaci) a divákům dala příležitost oslavit příchod Nového roku ve svém vlastním časovém pásmu.

Od vánočního týdne roku 2018 bude Pervyj kanal provozovat 11 časových verzí a divákům bodou poskytovat program podle jejich časového pásma.

Pro obyvatele v sudých časových pásmech (nula, +2h, +4h, +6h a +8h) se žádné změny ve vysílání Pervyj kanal neprojeví - program bude korespondovat s jejich časovým pásmem. Změny se ale budou týkat ostatních obyvatelů Ruské Federace, kteří byli dříve nuceni oslavovat Nový rok o hodinu dříve nebo později - zóna -1 (Kaliningrad), zóna +1 (Izhevsk, Astrakhan, Volgograd, Samara, Saratov, Ulyanovsk a další), zóna +3 (Omsk a další), zóna +5h (Ulan-Ude, Irkutsk a další), zóna +7h (Vladivostok, Khabarovsk, Birobidzha a další), zóna +9h (Petropavlovsk-Kamchatskiy, Anadyr a další).