CryptoBox 800 UHD

RCN spouští spolu se SES nové Ultra HD 4K kanály

| redakce | tisk

RCN, oceněný poskytovatel vysokorychlostního internetu, digitální televize a telefonních služeb, oznámil komerční spuštění služeb Ultra HD v partnerství se SES, předním světovým satelitním operátorem.

RCN představuje sedm 4K kanálů ze severoamerické SES Ultra HD platformy, které budou dostupné v balíku kanálů RCN Signature TV pro nové i stávající klienty.

Počáteční spuštění RCN 4K bude obsahovat širokou škálu Ultra HD kanálů včetně Insight TV, Travelxp 4K, Country Network, NASA TV UHD, C4K360, NatureVision TV a UHD1, stejně jako speciální přímé přenosy v 4K. Pro zabezpečení tohoto výběru využívá RCN obsah i dosah platformy SES Ultra HD, největšího samostatného zdroje lineárního 4K vysílání na světě. Platforma SES Ultra HD, která zprostředkovává lineární 4K kanály, přinese obsah přes svou satelitní flotilu, která má ve Spojených státech 100procentní dosah ke koncovým uživatelům. Obsah je dodáván uživatelům plynule, dokonce bez využívání mezipaměti nebo přetížení sítě, jak tomu může být v případě OTT 4K.

RCN spouští spolu se SES nové Ultra HD 4K kanály
▲ RCN spouští spolu se SES nové Ultra HD 4K kanály

Nové 4K kanály budou nabízeny ve spojení se 4K set-top boxy od RCN a technologií Advanced TiVo Experience s možností ovládání hlasem. Pro přijímání nových 4K kanálů se zákazníci musí přihlásit k digitální službě RCN Signature TV a mít 4K TV a 4K set-top box spolu s internetovým připojením. Vedle nových 4K programů mohou zákazníci RCN využívat technologii 4K na využívání streamovacích aplikací včetně Netflix, Hulu, HBOGO a dalších - vše snadno dostupné pomocí set-top boxů RCN a hlasového ovládání.

Síť RCN přináší ultra vysokorychlostní internet, Netflix, Hulu a HBOGO na platformě TiVo, možnosti personalizace videa a další - vše doprovázeno doplňkovými zákaznickými službami a dostupností internetu s rychlostí až 1 gigabit. RCN je trojnásobným vítězem ocenění „Readers' Choice Award for Best ISP" od magazínu PCMag díky nadstandardně vysoké spokojenosti uživatelů, spolehlivosti a technické podpory. V roce 2018 byla RCN zařazena mezi nejrychleji rostoucí ISP na severovýchodě Spojených států.