CryptoBox 800 UHD

Sky bez kabelu nebo satelitu. V Rakousku startuje Sky X

| redakce | tiskobrázek k článku: Sky bez kabelu nebo satelitu. V Rakousku startuje Sky X

Operátor placené televize Sky se chce stát nezávislým na kabelových operátorech či satelitu. Zákazníkům v Rakousku začal 4. března 209 nabízet novou streamovací službu Sky X.

Nová OTT platforma obsahuje všechny programy Sky, seriály, filmy, živé sportovní přenosy a vybrané bezplatné televizní programy.

Aplikace Sky X nabízí vedle obsahu na vyžádání také lineární programy jako Sky 1 HD, Sky Atlanric HD, Sky Arts HD, programy Sky Cinema a Sky Sport, stejně tak i programy třetích stran - od dodavatelů Discovery, Turner, NBC Universal, Disney, National Geographic, Fox, Stingray, Spiegel TV, HighView a Mainstream Media. Vedle toho mohou diváci sledovat volné programy ORF, Servus TV, ARD, ZDF, RTL, Sat.1, ProSieben, VOX, RTL II,kabel eins a Eurosport 1.

Služba Sky X se nabízí ve třech různých programových balíčcích v cenách od 19,99 do 34,99 eur měsíčně (tj. cca 516 až 903 Kč). Provozovatel nabízí 14 denní bezplatný přístup na vyzkoušení. Zájemci, kteří chtějí přes Sky X sledovat jen bezplatné programy zaplatí 7,99 eur měsíčně.

Sky X je možné využívat na počítačích, noteboocích, Mac, iOS, Android, Playstation 4 a Smart TV od výrobců Samsung a LG TV od modelových řad z roku 2015. Vedle toho Sky nabízí svůj streamovací box Sky X.

zdroj: infosat.de