CryptoBox 800 UHD

Prima Comedy Central přináší novou politickou late night show

| redakce | tisk

Televizní kanál Prima Comedy Central po úspěšné stand-up show Comedy Club přichází s dalším pořadem z vlastní tvorby. V osmi dílech Week and Show Tomáše Matonohy, jejíž první díl půjde už 24. března ve 22.00, se moderátor Tomáš Matonoha s Karin Krausovou a reportérem Petrem Vydrou podívají na domácí i zahraniční události z trochu jiného úhlu a v absolutně nečekaných souvislostech.

Nebudou se s politikou párat, a rozhodně nebudou šetřit ani své hosty.

Jsme rádi, že můžeme českým divákům přinést nový pořad, který se dívá na politiku trochu jinou a zábavnější optikou. Těšit se mohou na zajímavá témata, satirický humor a hosty z řad politiků, ale i mocných a slavných z jiných odvětví,“ říká László Szücs, Head of PR and Communications společnosti Viacom, a dodává, že pořad stejného formátu začala společnost nedávno vysílat v Rumunsku a Maďarsku, kde s ním slaví úspěchy.

Nový magazín divákům každý týden ukáže, že i mocní, slavní a úspěšní z celého světa i z domova mají smysl pro humor a že se prostě nemohou udržet, aby čas od času neukázali, že je s nimi legrace. Hned v prvním díle se diváci mohou těšit na představení nekorektního youtubera Sedláčka nebo ukázkový migrační model České republiky, který by mohla využít Velká Británie po Brexitu. Překvapením bude jistě i vliv slavné spisovatelky románů Rosamundy Pilcherové na vztahy mezi USA a Severní Koreou.

Prima Comedy Central přináší novou politickou late night show
▲ Prima Comedy Central přináší novou politickou late night show

V druhém dílu se pak Tomáš Matonoha se svými kolegy zaměří na Českou republiku coby ukázkový model politické kultury. Konkrétně se podívají na novou politickou stranu Jaromíra Soukupa i na pracovní podmínky v podniku Vodňanské kuře.

Prima Comedy Central patří do globální komediální sítě Comedy Central společnosti Viacom International Media Networks a v České republice vysílá od 14. prosince 2015. Od té doby přináší oblíbené seriály, jako jsou South Park, Jak jsem poznal vaši matku nebo Griffinovi, ale i vlastní tvorbu - především oblíbenou stand-up show Comedy Club. Od 24. března se diváci mohou těšit na původní novinku Week and Show Tomáše Matonohy, kde se moderátor se svými hosty podívá na domácí i zahraniční události z trochu jiného úhlu a v absolutně nečekaných souvislostech.

zdroj: Prima