CryptoBox 800 UHD

Aplikace Diveo v přijímačích Technisat

| redakce | tisk

Technisat zahájil spolupráci s operátorem hybridní placené služby Diveo, společností M7 Group, která provozuje i česko-slovenský Skylink. Výsledkem této spolupráce je aplikace Diveo v přijímačích Technisat.

Aplikace Diveo je nově předinstalována v přijímačích DIGIT ISIO STC+, DIGIT ISIO STC a DIGIT UHD. Zákazníkům umožňuje kombinovat příjem satelitních programů a dalšího obsahu na vyžádání prostřednictvím internetového připojení. Díky tomu mohou diváci sledovat širokou nabídku programů v SD, HD i v Ultra HD rozlišení doplněnou o funkce jako je restart, pauza a nahrávání.

Platforma Diveo začala nabízet první program v Ultra HD rozlišení na konci roku 2018, kdy do nabídky zařadila stanici Insight UHD. Dnes mohou abonenti této služby sledovat až 99 programů v HD a v UHD rozlišení. Vedle veřejnoprávních a všech privátních stanic v HD a první stanice v UHD mají diváci k dispozici až 35 prémiových programů.

Vedle lineárního obsahu nabízí Diveo také přes 30 knihoven s obsahem na vyžádání Mediathek a videotéku s více než 5 tisíci atraktivních filmů. Diveo je možné sledovat přes televizní aplikaci ale i na tabletech a smartphonech (iOS a Android) na celkem pěti zařízeních.