Místo pro Vaši reklamu

Podzim na TV Barrandov: Jasně a stručně a Talkshow Jiřího Ovčáčka

| redakce | tisk

Podzimní programové schéma televizní skupiny Barrandov startuje v týdnu od 26. srpna 2019. To je postaveno jak na vlastní tvorbě, především na hlavním kanále, tak i na akvizičním obsahu a nových zpravodajských pořadech.

Pondělní večery budou patřit novému pořadu U tebe nebo u mě, v němž bude Jaromír Soukup zpovídat politiky a významné osobnosti kulturního života v prostředí, do kterého mohou zavítat jen vyvolení. Divákům televize Barrandov se tak naskytne jedinečná příležitost nahlédnout do soukromí slavných. Na televizní obrazovky se vrací také investigativní pořad Kauzy Jaromíra Soukupa.

Na konci srpna se pak vrátí na obrazovky komentované MOJE ZPRÁVY, diváckými dotazy inspirovaný pořad Volejte a pište šéfovi a satirický Týden podle Jaromíra Soukupa. Zmíněné večerní pásmo pořadů doplní ještě programová novinka Jasně a stručně neboli hlavní událost dne pohledem Jaromíra Soukupa. Čtvrteční večery na stanici TV Barrandov budou již tradičně patřit diskusnímu bloku sestávajícímu ze dvou pořadů - TÝDEN s prezidentem a Duel Jaromíra Soukupa, které se staly nejúspěšnějšími pořady ve své kategorii na českých plnoformátových televizích.

Sídlo televize Barrandov (foto: TV Barrandov)
▲ Sídlo televize Barrandov (foto: TV Barrandov)

Nabídku politicko-diskusních pořadů rozšíří ještě novinka Talkshow Jiřího Ovčáčka, v níž budou diváci moci vidět hradního mluvčího v roli, v jaké ho ještě neznají. Jeho neotřelou diskusi s významnými hosty - a to jak z oblasti politiky, tak z kulturního života - bude televize Barrandov vysílat každou středu večer.

Televizní stanice však nezapomíná ani na milovníky lifestylových pořadů. O velkolepou show se postará oblíbený kadeřník Tomáš Arsov, a to v pořadu Tomáš Arsov v akci, v němž nebude nouze ani o emoce a překvapení. Součástí programového schématu budou samozřejmě i premiérové díly Nebezpečných vztahů a Jak to dopadlo!?, moderované Honzou Musilem, či Soudkyně Barbary.

Další divácky přitažlivé filmové snímky z akviziční tvorby budou patřit především kanálu KINO Barrandov a Barrandov Krimi, jež lákají na premiéry zahraničních filmů a seriálů.