CryptoBox 800 UHD

Podzim 2019 na tématických kanálech Novy

| redakce | tisk

Tématické stanice televizní skupiny Nova nabídnou i na podzim to nejlepší z domácí i zahraniční tvorby pro celou rodinu.

Nova Cinema přinese divákům bohatou nabídku premiérových i oblíbených filmových titulů. Premiéra Dánské dívky představí v podání Eddieho Redmaynea život jednoho z nejlepších dánských malířů Einara Wegenera a jeho emocionální proměnu v ženu. O dramatické filmové momenty se postará i další premiérové životopisné drama Nezlomný, vyprávějící neuvěřitelný příběh olympijského běžce a válečného veterána Louise Zamperiniho. Pro celou rodinu je pak připravena premiéra snímku Kubo a kouzelný meč. Z divácky oblíbených titulů odvysílá Nova Cinema filmy Vykoupení z věznice Shawshank, Pianista, Ocelová pěst, Interstellar, Karlík a továrna na čokoládu a celou řadu dalších. Pro milovníky superhrdinů je připravena diváky i kritiky ceněná trilogie Batman začíná, Temný rytíř a Temný rytíř povstal.

I podzimní programové schéma stanice Nova 2 se ponese v duchu divácky oblíbených a vděčných seriálů a sitkomů. V premiérovém uvedení pokračuje americký komediální hit Znovu 20 vyprávějící příběh svobodné matky, která se snaží vrátit zpět do práce a zjišťuje, že je téměř nemožné začít v jejím věku znovu od začátku. Rozhodne se tak změnit vizáž, aby vypadala, jako by jí bylo 26 let. Dále Nova 2 uvede titul Děda se závazky či nesmrtelné sitcomy Přátelé, Dva a půl chlapa a Will a Grace. To nejdůležitější z celého dne z domácího i světového dění shrne každý všední den od dvaadvacáté hodiny zpravodajská relace TN2. Chybět nebudou ani rozšířené informace o počasí a sportu.

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné! Nejúspěšnější německý seriál Kobra 11 se uvede na podzim premiérovou řadou a s ní i dalšími případy pro kriminální oddělení dálniční policie v Kolíně nad Rýnem. S premiérovými díly se na Nova Action vrátí také likvidátor problémů slavných a bohatých Ray Donovan. Diváci v programové nabídce najdou i oblíbené stálice Válka skladů nebo Mistři zastavárny a o velkou dávku krimi a napětí se postarají tituly Vražedná čísla, Sherlock Holmes: Jak prosté, Lovci zločinců a mnoho dalších. Netradiční spojení kouzelnických triků úspěšného iluzionisty a FBI nabídne seriál Mistr iluze.

Nova Gold zavede diváky na podzim na úplný začátek jednoho z nejúspěšnějších seriálů české televizní tvorby - Ordinace v růžové zahradě. Společně se vrátíme do roku 2005, na počátek vztahu Čestmíra Mázla s Gitou Petrovou. S Ulicí diváci zavzpomínají na rok 2014 a obrazovky rozezpívá seriál Gympl s (r)učením omezeným s Libuší Šafránkovou, Karlem Heřmánkem a Ondřejem Brzobohatým v hlavních rolích. Večerní vysílání bude patřit americkému seriálu Paní ministryně, ve kterém musí politička Elizabeth McCordová skloubit náročný politický život s mnohdy ještě náročnějším životem rodinným. Z archivu televizní zábavy nabídne Nova Gold například Riskuj, Zlatou mříž nebo TELE TELE.

Programové schéma Nova Sport 1 (graf: Nova)
▲ Programové schéma Nova Sport 1 (graf: Nova)

Začátky nových sezón, ale také vyvrcholení těch probíhajících, to bude podzimní program na prémiové stanici Nova Sport 1. Na led znovu vyrazí nejlepší hokejisté světa, kteří budou usilovat o zisk Stanley Cupu v kanadsko‑americké NHL. I letos čeká na diváky až 15 zápasů týdně včetně toho říjnového v Praze. Kromě obvyklých utkání Evropské ligy UEFA a německého poháru DFB-Pokal diváci poprvé uvidí závěrečnou fázi nejvyšší profesionální fotbalové ligy v USA a Kanadě MLS. Mistrovství světa silničních motocyklů také pozná celkového vítěze, stejně tak jako seriál Mistrovství České republiky v rallye a Světová série v extrémních skocích do vody s Čechem Michalem Navrátilem. České zástupkyně bude mít také Světová série plážového volejbalu.

Programové schéma Nova Sport 2 (graf: Nova)
▲ Programové schéma Nova Sport 2 (graf: Nova)

Podzim na prémiové sportovní stanici Nova Sport 2 bude opět ve znamení nových začátků. Do nové sezóny vstoupí nejprestižnější basketbalová soutěž světa NBA s Tomášem Satoranským. Jediný Čech v soutěži bude poprvé oblékat dres Chicaga Bulls. Nová sezóna začne i nejvyšší francouzské fotbalové lize Ligue 1, ve které se představí velkokluby jako PSG, Monako, Lyon nebo Marseille. Do fotbalové nabídky patří i anglický ligový pohár Carabao Cup. Šipkové fanoušky čekají přenosy ze všech televizních šipkových turnajů PDC. Odměnou za celou sezónu jim pak na přelomu roku bude vysílání Mistrovství světa. Potěšeni budou také milovníci bojových sportů. Na ty čeká pořádná porce galavečerů UFC. Pod hlavičkou této organizace působí Češka Lucie Pudilová. Chybět nebudou ani ty největší hvězdy a galavečery v evropských časech.