CryptoBox 800 UHD

Podzim na TV Nova: Policie Modrava, Malé lásky i Příběhy českých zločinů

| redakce | tisk

Skupina Nova připravila pro diváky do podzimního programového schématu nové série známých pořadů lokální produkce Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2, Specialisté ale i novinku Příběhy českých zločinů, kterou diváci mohou vidět poprvé 1. září 2019.

S novým hvězdným obsazením se vrátí velkolepá zábavní show pro celou rodinu Tvoje tvář má známý hlas. Radost, štěstí, lásku, ale i smutek a zklamání přinesou reality show Výměna manželek a Malé lásky.

V přípravě jsou také pokračování pořadů a seriálů Dáma a Král, Mise nový domov, O 10 let mladší, Utajený šéf nebo MasterChef Česko.

Jaké pořady Nova přinese
Pondělní večery na TV Nova budou patřit novým, premiérovým dílům kriminálního seriálu Specialisté. Tým ve složení Martin Dejdar, Jakub Štáfek a Zuzana Kajnarová doplní nový člen v podání Jiřího Hány. Specialisté budou tentokrát pátrat například po vrahovi zaměstnankyně pánského klubu, vyšetřovat smrt studenta, který zemřel na předávkování nebezpečně silnou drogou, či rozplétat nevšední rodinnou tragédii, která se rovněž neobešla bez ztráty na životě.

Úterky a čtvrtky zůstávají nadále ve znamení oblíbených seriálů a publicistických pořadů. Ordinace v růžové zahradě 2 se na podzim otevře už po patnácté. Do jubilejní patnácté sezóny vstupuje i Ulice. V úterním a čtvrtečním programu nebudou chybět ani pořady Víkend či Život ve hvězdách.

Středeční večery ovládnou reality show. Vedle stálice, Výměny manželek, se na obrazovkách TV Nova objeví také pokračování úspěšné dokureality Malé lásky z plzeňské gynekologicko-porodnické kliniky.

Pátky přinesou pohodu u premiérových českých filmů - Dvě nevěsty a jedna svatba, Věčně tvá nevěrná, Miss Hanoi, LOVEní. České filmy doplní i zahraniční tituly, například Kong: Ostrov lebek, Warcraft: První střet, Sedmý syn, Loupež ve velkém stylu, Já, padouch a další.

Příběhy českých zločinů (foto: Nova)
▲ Příběhy českých zločinů (foto: Nova)

Sobotní večer bude na podzim 2019 patřit velkolepé show pro celou rodinu Tvoje tvář má známý hlas, která se v nové sérii vrací s hvězdným obsazením - Zuzana Norisová, Roman Zach, Debbi Kalová, Robert Urban, Kateřina Brožová, Ján Jackuliak, Kateřina Marie Fialová a Marek Lambora. V sobotu přes den pokračují oblíbené publicistické pořady Koření a Volejte Novu.

V nedělním prime time nabídne TV Nova premiérové díly nejúspěšnějšího krimi seriálu posledních let Policie Modrava natočeného v prostředí malebné šumavské přírody. Po Modravě se představí úplná novinka podzimu Příběhy českých zločinů. Investigativní novinář Janek Kroupa divákům postupně odkryje pozadí reálných kriminálních příběhů. Večerní program doplní Střepiny.

Programové schéma TV Nova - podzim 2019 (foto: Nova)
▲ Programové schéma TV Nova - podzim 2019 (foto: Nova)

Každý všední den budou moci diváci sledovat nové díly oblíbených seriálů, zpravodajských i nezpravodajských pořadů. Seriál Ulice vstupuje do 15. sezóny a přinese nové zápletky i nové tváře. Pokračovat bude soutěžní show Co na to Češi, Televizní noviny jako vždy přinesou aktuální zpravodajství z domova i ze světa, a každé všední ráno zpříjemní Snídaně s Novou.