CryptoBox 800 UHD

Antik Telecom přidává kanály Óčka v HD, včetně Óčko Black

| redakce | tisk

Košický telekomunikační operátor Antik Telecom se dohodl se společností Stanice O na zařazení programů televizní skupiny Óčko ve vysokém rozlišení (HDTV), včetně nejnovější stanice Óčko Black.

Zákazník operátora dostává příležitost vidět své oblíbené klipy, rozhovory, reportáže a další pořady ve výrazně lepší kvalitě obrazu, který bude jasnější, ostřejší a bude mít reálnější barvy díky pětinásobně většímu množství bodů než u standardní kvality SD.

Programy Óčko Black HD, Óčko HD, Óčko Star HD a Óčko Expres HD budou v nabídce Antik Telecom od 2. září 2019.

Televizí studio Óčka (foto: Óčko)
▲ Televizí studio Óčka (foto: Óčko)

Sme veľmi radi, že ďalší dôležitý vysielateľ premigroval svoje kanály do vyššej HD kvality, čo ide v súlade so stratégiou našej spoločnosti ponúkať našim zákazníkom najväčšiu dostupnú kvalitu. Pridaním aj nového moderného hip-hopového kanálu Óčko Black HD uspokojíme potreby aj mladšieho diváka,“ uvedl Vlastimil Lakatoš, Head of TV Service společnosti Antik Telecom.

Óčko - největší hudební stanice poskytující soudobou hudbu, zábavu a lifestylové pořady; Óčko Star - stanice se zaměřením na největší hity od osmdesátek po současnost; Óčko Expres - stanice s nejaktuálnější hudbou bez kompromisů a balastu a kanál Óčko Black je zaměřený na celou škálu „black music“ a cílí na městského diváka ve věku od 18 do 35 let. Stanice je reakcí na růst popularity Hip-hopu v Česku a na Slovensku podporovaný vznikem nových vydavatelství a působením nových interpretů tohoto žánru.