Místo pro Vaši reklamu

Speciální vysílání k NHL v Praze na TV Nova a Nova Sport 1

| redakce | tisk

Do česka zamíří kanadsko-americká hokejová NHL. Televize Nova v České republice, TV Dajto na Slovensku a federální Nova Sport 1 přinesou v pátek 4. října 2019 přímý přenos zápasu Philadelphia Flyers vs. Chicago Blackhawks, který se odehraje v O2 aréně.

Utkáním diváky provedou zkušení komentátoři Nova Sport Roman Jedlička a Tomáš Borovec. Nedílnou součástí pátečního programu bude moderované studio Štěpánem Sokolem přímo z O2 Arény. Ve studiu nebudou chybět zajímaví hosté z NHL a bývalí hráči.

Předzápasové studio se všemi posledními novinkami a exkluzivními reportážemi začíná v 19:00 hodin na stanici Nova Sport 1. Aktuální informace z haly a od ledu divákům zprostředkuje moderátorka Inna Puhajková a hokejový komentátor Filip Šedivý.

Speciální vysílání k NHL v Praze na TV Nova a Nova Sport 1
▲ Speciální vysílání k NHL v Praze na TV Nova a Nova Sport 1

Vedle živého přenosu NHL se mohou diváci TV Nova a Nova Sport 1 těšit na speciální vysílání k NHL v Praze.

Stanice Nova Sport 1 ve čtvrtek 3. října 2019 mimořádně nabídne přímý přenos z tréninků obou týmů. Hokejový program doplní Snídaně s Novou, která se NHL v Praze bude věnovat celý týden prostřednictvím speciálního studia s hokejovými hosty.

Vstupenky na zápas NHL v Praze se přes internet vyprodaly během pár hodin. Pro ty, kteří si chtějí užít zápas společně s dalšími fanoušky, připravila skupina Nova velkoplošnou projekci. Ta se uskuteční v Brně na Zelném trhu. Fanouškovská zóna se otevře v 18:30 hodin.