CryptoBox 800 UHD

Kinoužas - nový hororový kanál v Rusku

| redakce | tisk

V noci z 31. října na 1. listopadu 2019 bude spuštěn nový ruský filmový kanál Kinoužas. Za projektem stojí mediální skupina Red Media. Půjde v pořadí o 17. kanál vlastní produkce a 12. stanici ve skupině filmové značky Nastroj kino!

Nová stanice bude vysílat 2x měsíčně exkluzivní filmové premiéry, které ještě nebyly v televizi uvedeny. Každý rok na diváky čeká 400 děsivých hodin, slibuje vysílatel.

Knihovna Kinoužas bude plná filmů z hlavních hollywoodských studií (Sony Pictures, Warner Bros, Paramount Pictures) a domácí produkce. Diváci budou moci sledovat nejstrašnější novinky z filmu a klasiku hororového žánru.

Kinoužas (foto: telesputnik.ru)
▲ Kinoužas (foto: telesputnik.ru)

Již v listopadu Kinoužas uvede dvě televizní premiéry - americko-švédský horor z roku 2019 "Modsommar" v režii Aria Astera a americký thriller z letošního roku "Body at Brighton Rock".

V současné době se v Rusku vysílají dva jiné programy s podobnými žánry - Nastojasšeje strašnoje televiděnije (NST), společný projekt VGTRK a Rostelekomu a Šokirujušee, největší ruské DTH platformy Trikolor TV.

zdroj: satkurier.pl + telesputnik.ru