CryptoBox 800 UHD

Magio Sat: Start Comedy House a další nové stanice

| redakce | tisk

Do televizních balíčků platforem Magio TV přes internet a Magio Sat byly zařazeny nové programy. Společnost Slovak Telekom, která obě tv služby provozuje, zařazuje do nabídky Magio Kino nové filmy a seriály a nabízí zvýhodněnou nabídku HBO a HBO GO.

Pro milovníky zábavy přibyl program Comedy House zaměřený na komediální žánr. Nabídka obsahuje především krátké humorné filmy jako jsou skeče či skryté kamery, obohacené o řadu zábavních relací domácí produkce. Stanice bude v balíčcích L a XL služby Magio TV a Magio Sat a Magio GHO Premium. Program Comedy House bude zařazen do programového rastru v nejbližších dnech.

Vedle vlastního dětského programu Ťuki TV mohou abonenti sledovat další dětský kanál - Nicktoons, který je určen předškolním a mladším dětem školního věku. Stanice je součástí dětské a hudebního programového balíčku Magio TV a L balíčku satelitní platformy Magio Sat a bude součástí i mobilní platformy Magio GO Premium.

Zákazníci IPTV služby Magio TV mohou od základního balíčku sledovat i hudební stanici Šlágr 2.

Posilňujeme aj portfólio nášho exkluzívneho obsahu, ktoré je vyskladané tak, že každý náš súčasný alebo potenciálny zákazník si v ňom nájde niečo navyše - pre deti máme Ťuki TV a relácie s obľúbeným Mirom Jarošom, pre starších a milovníkov kultúry máme Folkloriku s programom o slovenskej kultúre a tradíciách,“ hovorí Andrej Miklánek, manažér Magio TV a dodáva: “Pre náročného diváka máme BBC Earth, jeden z najlepších dokumentárnych kanálov so skvostami ako Sedem svetadielov, jedna planéta, Pre diváka hľadajúceho oddych a zábavu zaraďujeme teraz kanál plný smiechu, Comedy House. A nad tým všetkým kraľuje celý náš športový obsah.“

Videopůjčovna Magio Kino se rozšiřuje o další filmy a seriály. V nabídce je i česko-slovenská klasika ale i nová produkce (například film Čára). Dále v půjčovně najde rodinné, dobrodružné a dokumentární seriály z produkce Viasatu či BBC.

Magio Kino od prosince posílí i sportovní obsah. Na týdenní bázi bude přidávat sestřihy z klíčových zápasů, magazíny z anglické, německé, španělské či italské ligy.

Pro zákazníky Magio TV nabízí Slovak Telekom HBO s HBO GO za speciální cenu 6 eur měsíčně. Pro klienty s mobilním paušálem nebo fixním internetem je k dispozici HBO GO za zvýhodněnou cenu 5 eur měsíčně.