Quantcast

DIGI TV nabídne tenisovou exhibici Federera a Nadala v Kapském Městě

| redakce | tisk

V pátek 7. února se utkají světové tenisové hvězdy Roger Federer a Rafael Nadal v jedinečném benefičním tenisovém turnaji Match in Africa v jihoafrickém Kapském Městě, a vy můžete být u toho!

Český televizní operátor DIGI TV odvysílá prostřednictvím kanálu DIGI Sport 3 HD exkluzivně v České republice přímý přenos utkání, na které chtějí pořadatelé dostat nejvyšší počet diváků v historii tenisových zápasů vůbec. Přenos začne v 18:25 středoevropského času. Zápas mohou sledovat všichni tenisoví příznivci díky možnosti zakoupení krátkodobých balíčků DIGI TV.

Výtěžek z prodeje lístků na exhibici poputuje prostřednictvím dobročinné nadace Rogera Federera na podporu vzdělání afrických dětí. „Match in Africa je mým splněným snem,“ uvedl dvacetinásobný grandslamový vítěz a současná světová tenisová trojka Federer: „Budu hrát v rodné zemi své matky a proti svému největšímu rivalovi a příteli Rafaelovi Nadalovi. Oba sdílíme nejen vášeň pro tenis, ale také pro dobrou věc. Proto dáme dětem příležitost pro lepší začátek ve vzdělávání i v celém životě,“ doplnil Federer při příležitosti šestého ročníku turnaje, který se poprvé bude hrát v Africe.

Cestovat s Rogerem do Kapského města a hrát ve prospěch dětí je něco, na co se velmi těším. V tomto regionu budu s Rogerem v pozici mého průvodce poprvé - bude to legrace,“ uvedla světová tenisová jednička Rafael Nadal. Utkání se bude hrát na stadionu v Kapském Městě s kapacitou přesahující 50 000 diváckých míst. Pořadatelé proto doufají, že se jim podaří dosáhnout rekordu v počtu diváků sledujících na místě tenisový turnaj.

Denní balíčky zpřístupní utkání na DIGI TV všem fanouškům

DIGI TV patří mezi televizní operátory, které mají práva vysílat tento mimořádný duel švýcarského tenisového elegána s jeho španělským rivalem. Díky krátkodobým balíčkům, které DIGI TV v letošním roce zavedla, si mohou diváci utkání vychutnat s balíčkem SPORT na 1 den za 79 Kč. Variantou je pořídit si za 99 Kč SPORT na 3 dny a prozkoumat kompletní sportovní nabídku DIGI TV, jíž vévodí elitní evropské fotbalové soutěže. Sledovat mohou například v sobotu od 18:25 duel předních týmů německé Bundesligy mezi Leverkusenem a Dortmundem. Nedělní program zase nabídne od 20:40 šlágr italské Série A, milánské derby mezi Interem a AC. Kromě toho mohou o víkendu sledovat též přímé přenosy duelů anglické Premier League či španělské LaLigy.

Více informací o možnostech zakoupení denních programových balíčků DIGI TV je k dispozici na internetové stránce novadigitv.cz/denní-balicky, případně je mohou zájemci získat na zákaznické lince DIGI TV na telefonním čísle 533 427 533.

zdroj: PR článek

Reklama
Vybrané články