ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
CryptoBox 800 UHD

PULS 24 získala práva na rakouskou hokejovou ligu

| redakce | tisk

Zpravodajská televize PULS 24 získala vysílací práva na živé přenosy z rakouské hokejové ligy od sezóny 2020/21. Od nové sezóny tak budou přenosy z tamní ligy dostupné pro mnoho televizních diváků, kteří přijímají programy ze satelitu Astra.

Přípravy na novou sezónu jsou již v plném proudu a od podzimu 2020 bude nejvyšší rakouská hokejová liga dostupná exkluzivně na bezplatné stanici Puls 24. Vedle fotbalu je lední hokej druhým nejvýznamnějším týmovým sportem v Rakousku s neustále rostoucí fanouškovskou základnou a nejvíce diváky hned po Bundeslize.

Vedle rakouských týmů se účastní rakouské hokejové ligy i týmy z České republiky, Itálie a Maďarska. Za Česko Orli Znojmo.

Kanál Puls 24 se stal exkluzivním televizním bezplatným kanálem rakouské hokejové ligy. Divákům přinese v neděli jeden přímý přenos. Vedle živých přenosů odvysílá to nejlepší z ostatních zápasů. Puls 24 bude vysílat také utkání ze všech dní play-off. Balíček práv umožňuje vysílat přenosy také na sesterské zábavní stanici Puls 4.

Puls 24 HD vysílá volně ( FTA) přes satelit Astra na pozici 19,2°E, dále vysílání šířeno i na stránkách puls24.at.

Stanice Puls 24 je součástí rakouské mediální skupiny ProSiebenSat.1 PULS 4.

technické parametry - Puls 24 HD:

• Astra (19,2°E), freq. 11,671 GHz, pol. H, SR 22000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, FTA

zdroj: Puls 24