CryptoBox 800 UHD

Pavers Shoes TV a Disney XD +1 skončily ve Sky UK

| redakce | tisk

Nejenom ve Sky Italia ale také v sesterské pay-tv platformě Sky UK končí některé lineární televizní kanály od třetích stran. Jedním z nich je teleshoppingový kanál zaměřený na prodej obuvi prostřednictvím televizní obrazovky Pavers Shoes TV.

Provozovatel této stanice se rozhodl přesunout své aktivity na internet - konkrétně na platformu YouTube, kde diváci nadále mohou nakupovat obuv.

Program Pavers Shoes TV byl na 678. pozici v EPG přijímačů Sky UK. Stanice vysílala FTA ze satelitu Astra 2G (28,2°E), na kmitočtu 11,538 GHz, pol. V, SR 22000, FEC 5/6, DVB-S/QPSK. Takže byla dostupná divákům po celé Evropě.

V mezičase Disney zavřel kanál s hodinovým časovým posunem Disney XD +1. Obecně společnost na některých trzích stahuje značku Disney XD. Provozovatel se zaměřuje na svoji novou video platformu Disney+. Hlavní televizní kanál bez časového posunu Disney XD pokračuje ve Sky UK a dalších platformách ve Velké Británii.

Během půlroku skončilo na Sky UK několik externích kanálů, včetně 5Spike, Box Upfront, Retro TV, Universal, VH1 UK a Horse and Country TV, přičemž poslední si již vybudovala svoji pozici na internetu. Ačkoliv kanály jiných společností ve Sky UK končí, samotný provozovatel se nyní zaměřuje na budování vlastního portfolia placených programů.

zdroj: satkurier.pl + rxtvlog.com