Quantcast

V karavanu nově po Česku a s Alešem Hámou na ČT

| redakce | tisk

Moderátor, milovník cestování a turistiky Aleš Háma bude diváky České televize provázet novou řadou úspěšného cyklu V karavanu. Zatímco první série netradičního cestopisu odhalovala přírodní krásy a památky Slovenska, druhá se zaměří na Českou republiku. Šest nových dílů se bude natáčet do konce prázdnin.

Cestovat po České republice jen tak v obytném voze, představovat divákům desítky nádherných míst z jiné perspektivy a nacházet neobjevená zákoutí je čirá radost, a to se vždy projeví na výsledku,“ říká nový moderátor Aleš Háma a pokračuje: „V lednu jsem například s manželkou projel Chile. Stejně tak mě ovšem baví i poznávání naší země, jež je sice malá, ale stejně tady vždy můžete nacházet další a další lokality, které stojí za návštěvu.“

V karavanu po Česku (foto: ČT)
▲ V karavanu po Česku (foto: ČT)

V prvním díle se diváci spolu se štábem podívají do Karlovarského kraje, odkud právě Aleš Háma pochází. Záběrů z kolonády se ovšem nedočkají. Cílem cestopisu je představit místa, která nejsou tak dostupná a známá. „V nové řadě citlivě propojíme zajímavé informace, dronové záběry, netradiční pohledy a nová místa,“ doplňuje kreativní producentka projektu Lucie Kapounová. Další cesty zavedou diváky například na Křivoklátsko, do Krušných hor nebo na Domažlicko.

Režie pořadu se i tentokrát ujal Jakub Wehrenberg, jenž nově k druhé řadě napsal také scénář. Za kameru se opět postavil Jakub Kolář. Do zákulisí natáčení nové řady cyklu mohou zájemci nahlédnout již nyní, prostřednictvím instagramového profilu „Vkaravanu_ct“.

zdroj: ČT

Reklama
Vybrané články