Quantcast
CryptoBox 800 UHD

Sky Deutschland odstraní HD z názvů programů

| redakce | tisk

Německý operátor placené televize Sky Deutschland chystá menší změnu ve vysílání svých programů. Z názvů svých stanic zmizí přípona "HD". Jako první projde úpravou názvu stanice Sky Sport News HD. Nově bude pozice se nazývat Sky Sport News.

"Odstraňujeme z názvů HD, protože nyní považujeme HD za standard a již jej nechceme mít v názvech," řekl mluvčí společnosti Sky Deutschland na dotaz portálu Broadband TV News a dodal, že přejmenování se bude týkat všech německých kanálů Sky.

První stanicí, u které proběhne změna názvu, je sportovní zpravodajský kanál Sky Sport News, kde bude přípona "HD" zrušena dnes 5. srpna 2020. Stane se tak u příležitosti přechodu na nový moderní vysílací studio.

Po třech měsících přináší inovované studio větší mobilitu a flexibilitu. K dispozici je také velká dotyková LED obrazovka. Mění se také grafický design stanice. Nový vizuál Sky Sport News v Německu je založen na vizuálním vzhledu z Velké Británie a Itálie, což Sky umožňuje nabízet své sportovní zpravodajství v jednotném designu.

zdroj: BroadbandTVnews.com

Reklama
Vybrané články