Quantcast

BluTV - nová televizní platforma na satelitu Eutelsat 65 West A

| redakce | tisk

Společnost 1Sat Telecomunicaçoes dnes spouští novou televizní platformu určenou pro brazilský trh. Služba s názvem BluTV bude využívat kapacity na satelitu Eutelsat 65 West A, který se nachází na pozici 65 stupňů západně.

Základní nabídka BluTV bude zahrnovat více než 100 kanálů různých žánrů - filmové, seriálové, sportovní, lifestylové, kulturní a zpravodajské vysílané v SD a HD rozlišení.

Diváci u televizní obrazovky (foto: Shutterstock)
▲ Diváci u televizní obrazovky (foto: Shutterstock)

"Potenciální trh s placenou televizí je v Brazílii stále obrovský, většinou omezený vysokými náklady. BluTV hodlá demokratizovat přístup k vysoce kvalitní televizní zábavě a vzdělávání v kombinaci s nejvyšším standardem zákaznických služeb v brazilské střední třídě. Projekt BluTV byl od počátku podporován týmy Eutelsatu v Paříži a Brazílii a jsme přesvědčeni, že Eutelsat 65 West A nám umožní poskytnout našim budoucím předplatitelům nejlepší dostupné pokrytí v zemi," uvedl Stephane Frappat, prezident platformy BluTV.

Eutelsat 65 West A je třípásmový satelit, který je zaměřen na rychle rostoucí trhy vysílání v Latinské Americe. Jeho vysoce výkonné transpondéry v Ku pásmu umožňují poskytovat DTH služby po celé Brazílii.

Reklama
Vybrané články