Quantcast

Vánoce 2020 na TV Nova

| redakce | tisk

Vánoční svátky na TV Nova přinesou již tradičně pestrou nabídku oblíbených českých i zahraničních pohádek, filmů a animovaných příběhů. Štědrý den v hlavním vysílacím čase na obrazovce TV Nova bude patřit české pohádce Tři bratři v režii Jana Svěráka, v dalších svátečních dnech se diváci mohou těšit na pohádky Čertova nevěsta, O statečném kováři, Nejkrásnější hádanka a další...

Vánoční programové schéma na stanicích TV Nova, to jsou především oblíbené pohádky a rodinné komedie. Každý divák si může vybrat podle své nálady a užít si u obrazovky sváteční chvíle plné rodinné pohody,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny TV Nova.

Radost dětem i dospělým udělají například pohádky Řachanda, Princezna se zlatou hvězdou, Honza málem králem, O princezně Jasněnce a létajícím ševci, Nebojsa... Chybět nebudou ani filmové legendy - komedie S tebou mě baví svět
a pohádka Mrazík.

Z animovaných pohádek uvede v premiéře snímek Yeti: Ledové dobrodružství, dále populární Ledové království (včetně dvou speciálů Oslava v Ledovém království a Ledové království: Vánoce s Olafem), Hledá se Nemo, Hledá se Dory a Auta 3. Televizní noviny budou po celý sváteční čas jako obvykle přinášet aktuální zpravodajství, 26. 12. Nova odvysílá Vánoční poselství prezidenta republiky.

Vánoční program si užijí také diváci tematických stanic. Nova Cinema nabídne populární komedie (Vánoční prázdniny, Sex ve městě 2, Blbý a blbější), fantasy filmy pro celou rodinu (Willow, Wonder Woman, Alenka v říši divů, Alenka v říši divů: Za zrcadlem), science fiction (Interstellar), historické drama (Králova přízeň), ale také animované filmy (Úžasňákovi).

Nova 2, Nova Action a Nova Gold budou pokračovat ve svém osvědčeném schématu včetně oblíbených sitcomů, reality show a pořadů ze Zlatého archivu TV Nova.

Ani diváci sportovních stanic skupiny Nova nepřijdou zkrátka. Na Nova Sport 1 ocení fotbaloví fanoušci nejenom přímé přenosy ze dvou hracích dnů Evropské ligy UEFA s účastí českých týmů, ale také finálové utkání MLS Cupu 2020 či čtvrtfinálové zápasy anglického ligového poháru Carabao Cupu. Stanice Nova Sport 1 a Voyo myslí o Vánocích i na hokejové nadšence. Ty od 24. prosince potěší nabídkou historických zápasů NHL, které připomenou mimořádné okamžiky v podobě prvního českého triumfu ve Stanley Cupu, prvního triumfu Jaromíra Jágra, nepřekonatelného Dominika Haška apod. V novém roce na ně navážou přímé přenosy nové sezony NHL. V neposlední řadě pro diváky připravuje i přenosy z prestižní tenisové akce v podobě finále Tenisové extraligy 2020.

Nova Sport 2 − start nové sezony zámořské basketbalové ligy světa NBA je na stanici Nova Sport 2 a Voyo naplánován na 22. prosince 2020. Opět se ukáže Tomáš Satoranský, který bude druhou sezonu hájit barvy Chicaga Bulls. A v budoucnu se k němu přidá talentovaný Vít Krejčí, kterého získala v nedávném draftu Oklahoma City Thunder. Česká republika tak bude mít poprvé v historii v NBA dva zástupce. Pro basketbalové fanoušky budou připraveny tzv. NBA Sundays, tedy basketbalové neděle s večerními zápasy středoevropského času. K vánoční době již neodmyslitelně patří nejprestižnější šipkový turnaj roku. Mistrovství světa v šipkách vyvrcholí na stanici Nova Sport 2 a Voyo na přelomu roku. Dárek v podobě UFC Speciálu dostane stále rostoucí fanouškovská základna MMA. Speciál se 31. 12. 2020 vrátí v čase do doby, kdy do UFC vstoupil první Čech Karlos Vémola, nezapomene ani na první Češku v UFC Lucii Pudilovou
a připomene fantastický rok 2020, během kterého se v nejlepší organizaci světa představili David Dvořák a Jiří Procházka. Rovněž ukáže českému publiku cestu dobře známého Machmuda „Macha“ Muradova.

Na poslední den v roce, 31. prosince večer, TV Nova zařadí Silvestrovské Televizní noviny s humornými situacemi z domova i ze zahraničí a v premiéře speciál pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Po půlnoci odvysílá záznam letošního koncertu Marka Ztraceného v O2 areně, který je plný nečekaných hostů a překvapení, včetně unikátní vzpomínky na mistra Karla Gotta.

Vánoční svátky na TV NovaPořad + start
24. 12. 2020Tři bratři (20:15)
24. 12. 2020Pretty Woman (21:55)
25. 12. 2020Harry Potter a Relikvie smrti (20:20)
26. 12. 2020Čertova nevěsta (20:20)
Silvestr na TV NovaPořad + start
31. 12. 2020Silvestrovské Televizní noviny (19:30)
31. 12. 2020Tvoje tvář má známý hlas VII (20:40)

Na Voyo budou letošní Vánoce opravdu pestré. Diváci si mohou vybrat z klasických filmů a pohádek, bez kterých si už svátky neumíme ani představit, ale i z novinek posledních let. Vánoční atmosféru hravě vykouzlí legendární snímky, jako jsou Pelíšky, Tři oříšky pro Popelku či Anděl Páně. Do srdcí našich diváků se již zapsaly i české vánoční filmy Přijde letos Ježíšek?, Přání k mání a Křídla Vánoc. Tyto a mnoho dalších titulů nabídne Voyo.

Také portál Nova Plus chystá exkluzivní obsah. Jak budou trávit Vánoce herci z Ulice a Ordinace? Budou pro ně letošní svátky jiné? Na Nova Plus najdou diváci nejen předvánoční rozhovory s představiteli oblíbených hrdinů, ale i spoustu zajímavostí ze zákulisí vánočních filmových hitů. Hledáčku našich redaktorů neuniknou české ani zahraniční snímky, a diváci se tak dozví informace, které o svých oblíbených filmech nevěděli. Kromě našeho exkluzivního obsahu zde diváci najdou také nové díly úspěšných slovenských seriálů - Oteckovia či Horná Dolná, které je pobaví během vysílací pauzy programových stálic Novy. To vše na Nova Plus či na HbbTV po stisknutí červeného tlačítka.

Reklama
Vybrané články