Canal+ zůstane v pozemním vysílání další tři roky
| redakce | tiskSpolečnost CANAL+ zůstane ve francouzské digitální pozemní televizi (TNT). Francouzská CANAL+ v pátek 4. prosince 2020 oznámila, že získala povolení od místního regulátora Conseil Supérieur de l'Audiovisuel (CSA).
Povolení umožňuje CANAL+ poskytovat své programy na klasickou pozemní anténu další tři roky.
CANAL+ byl jediným kandidátem na místo přidělené provozovateli placené televize a stávající povolení na vysílání programu v TNT vypršelo uplynulý víkend. Nová licence bude platit až do 6. prosince 2023.
Jednání s CANAL+ ohledně prodloužení povolení k pozemnímu vysílání probíhalo několik měsíců.
Společnost CANAL+ k prodloužení povolení na vysílání programu v TNT uvedla, že z pozemních vysílačů sleduje programy CANAL+ méně než 5 procent abonentů ve Francii, ve srovnání s více než 20 miliony příjemci DTT po celém světě.
zdroj: satkurier.pl + telesatellite.com
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Muž z Hongkongu
20:20 Extrémní proměny Slovensko
20:15 Kamarádi (103)
20:10 Strážmistr Topinka (5)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy pri Pont d'Arc
20:10 Camargue: Divoký raj (2/2)
20:30 Na nože IV.
20:20 Miluji Slovensko