Majitel Praha TV získal licenci pro stanici Hlas Prahy
| redakce | tiskSpolečnost Praha TV, která provozuje stejnojmennou regionální televizi pro Prahu a okolí, plánuje rozšířit své aktivity. Provozovatel nově získal licenci pro digitální rozhlasové vysílání programu Hlas Prahy.
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém 20. zasedání udělila licenci k digitálnímu pozemnímu vysílání stanice s názvem Hlas Prahy. Licence byla programu udělena na dobu určitou a to na dobu 8 let od právní moci tohoto rozhodnutí.
Praha TV vysílá především prostřednictvím regionálního DVB-T2 multiplexu RS4 v Praze a okolí. Pravděpodobně i v této síti se objeví chystaný program Hlas Prahy.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (3/10)
20:20 Policie Modrava II (3)
20:15 Polabí (79)
20:10 Veselé Vánoce přeji chobotnice
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (4/9)
20:00 Eric Clapton
20:30 Kukučka (4)
20:20 Inženýrská odysea (13/13)